Kur Rīgā noplosīties Jaungada naktī?

Komentāri
Kur Rīgā noplosīties Jaungada naktī?
(Foto: LETA)

2015.gadu sagaidīšanu Rīgas klubi piedāvā sagaidīt dažādās noskaņās – gan piedaloties tematiskās ballēs, gan dejojot dejas līdz rītam dīdžeju mūzikas pavadījumā.

Teātrī un klubā Hamlets plkst.20 sāksies gadsimta Jaungada balle, gadu mijā piedāvājot nokļūt simt gadus senā pagātnē – 1914./1915.gadā. Pasākuma apmeklētājus gaidīs attiecīgajam laikmetam atbilstīga atmosfēra, mūzika un izklaides programma, kā arī uzkodas un šampanietis neierobežotā daudzumā. Biļetes uz sarīkojumu nopērkamas interneta vietnē www.bezrindas.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas klubā Coyote Fly norisināsies pasākums White Circus and Masquerade, kurā gaidāmi iluzionista, gaisa vingrotāju un klaunu priekšnesumi. Par muzikālu baudījumu visas nakts garumā rūpēsies izteiksmīgā vokāla īpašniece Diva Avari.

Bārs Just piedāvās iejusties Jaungada pasakā, kurā vieta atradīsies gan iluzionistam, gan astrologam, gan austrumu dejotājām, gan ledus bāram un salūtam. Pasākumā muzicēs Jānis Stībelis ar grupu, Iluta Valtere un Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi, kā arī dīdžeji Armandd Keraynn un NuFreak.

Kultūras bārā Sapņi un kokteiļi notiks Jaungada disko balle, kurā par muzikālo noformējumu gādās Viktors Lapčenoks un Transleiteris, bet vakaru vadīs Santa Dejus no improvizācijas teātra Spiediens.

Naktslokālā Aristīds Jaunā gada sagaidīšana būs ieturēta mistikas un kulta seriāla Tvinpīka noskaņās. Pirms pusnakts būs skatāma teatrāla performance Tikšanās ar pagales sievieti un klausāma elektroniskās mūzikas performance britu grupas Beachers izpildījumā, bet pēc pusnakts paredzētas dejas un dažādi tematiski pārsteigumi.

Kaņepes Kultūras centrā gadu mijā gaidāms Pēdējā brīža avangards. Vakara gaitā iecerētas Rūdolfa Kugrēna sarunas par avangardu un kino avangarda iepazīšana, kā arī eksperimentālā džeza trio Deko Motion uzstāšanās. Muzikālo programmu papildinās dīdžeji Cozy Fakirs, Heincha un Klāvs Lauls.

Latvijas 1.rokkafejnīcā norisināsies pasākums Roka pērles un dimanti Reiterna namā. Kluba pirmajā stāvā spēlēs DJ Zane Stocka, otrajā – DJ Rolands, bet klavierbārā notiks Vēja brāļu karaoke. Pirms pusnakts uz Rokkafejnīcas galvenās skatuves kāps Valters Frīdenbergs un Dāvis Ābrams, bet pēc pusnakts – Coco Orchestra.

Vecrīgas klubs Nabaklab 31.decembra vakarā piedāvās Jaungada sagaidīšanas balli, abās kluba zālēs pulcējot daudzveidīgu dīdžeju komandu. Kluba lielajā zālē uzstāsies viens no Ritma institūta dibinātājiem mūzikas producents DJ Ai-Va, pankroka grupas Inokentijs Mārpls līderis Dambis, Roberts Gobziņš un radio Naba raidījuma Plūdums vadītājs Mixmaster Raitis. Toties kluba chill-out zālē pirms pusnakts plates griezīs mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks, taču vēlāk pie dīdžeju pults stāsies DJ Megafons un elektroniskās mūzikas dīdžejs Stereoglyph.

Klubā First Andrejsalā gadu mijā gaidāmi priekšnesumi no grupas Musiqq un Delicious ladies, Četros baltos kreklos notiks Jaunā gada sagaidīšana rokenrola stilā kopā ar apvienību Rock’n’berries, bet bārs Laternu stundā piedāvās pēdējo 50 gadu labākās mūzikas video diskotēku Latvijas labāko vīdžeju izpildījumā.

Toties klubā Pulkvedim neviens neraksta gadu mijā būs iespējams baudīt dažādu žanru elektronisko deju mūziku. Galvenajā deju zālē skanēs kā labākie šī gada deep un tech house ieraksti, tā arī žanra klasika. Pie atskaņotājiem varēs dzirdēt pasākuma organizatorus Bogdanu Taranu un Maksu Lomovu, kā arī vairākus viesmāksliniekus – Judzhen un Rise ar Chi Chi Chilayz, kas pazīstami kā zīmols Deeplomacy. Apakšējā zāle tiks atvēlēta tādiem ritmiem kā trap, breakbeat, fanks, hiphops un drum’n’bass – tos atskaņos Matīss Vērdiņš, Esoniq un vecākais no mūsdienās vinilu spēlējošajiem dīdžejiem Latvijā – Mixmaster AG.

Klubā Depo apmeklētājus gaidīs ikgadējā Jaungada ballīte divos stāvos. Pasākumā skanēs mūzika amplitūdā no rokenrola līdz indie disko, kā arī gaidāma pašmāju grupas Persiku raķetes uzstāšanās. Rīgas krogā Leningrad paredzēts vakars ar dzīvo mūziku, dīdžeju, salūtu un dejām. Pirms pusnakts ska un regeju spēlēs Sound Religion, bet rokenrola ritmus piedāvās Tomas Band.

Savukārt bijušajā Rīgas alus rūpnīcas ēkā, Bruņinieku ielā 2, uz divām skatuvēm norisināsies pasākums Rasols, kurā dažādu dīdžeju izpildījumā līdz pat rītam skanēs ambientās, industriālās, dub, idm, italo disco, psy, tribal, drum’n’bass, tehno un elektroniskās mūzikas ritmi.

Dažādi pasākumi notiks arī citās Rīgas izklaides vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl