Kultūras tramvajā gatavosies Adventes laikam

0 Komentāru
Kultūras tramvajā gatavosies Adventes laikam
Foto: Paval Hadzinski, Flickr.com

Svētdien, Pirmajā adventē, ikviens interesents aicināts doties braucienā ar Kultūras tramvaju, kurā kopā ar rūķiem notiks gatavošanās svētkiem. Liepājas Kultūras tramvajs reisu uzsāks plkst. 11.58 no pieturvietas Kurzeme.

Kultūras tramvaja reisā pasažieri varēs mācīties svētku pantiņus, kopā ar rūķiem gatavot svētku dekorus un ikviens varēs saņemt arī padomus par gatavošanos svētkiem.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs pieturvietā Kurzeme uzņem māksliniekus un pasažierus un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – Kurzeme, M. Ķempes iela, Brīvības iela, Kurzeme) nepieciešamas trīs biļetes.

Atgādinām, ka no 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis – iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, varēja uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Decembrī tiks organizēts šogad pēdējais Kultūras tramvaja reiss, kurā tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji. Konkursa galveno balvu – abonementa biļeti vienam ceturksnim visiem sabiedriskā transporta veidiem – iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Konkursu rīko Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra Liepājas sabiedriskais transports sadarbībā ar SIA Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs un Liepājas pilsētas domi.

0 Komentāru