Kultūras tramvajā gatavosies Adventes laikam

Komentāri
Kultūras tramvajā gatavosies Adventes laikam
Foto: Paval Hadzinski, Flickr.com

Svētdien, Pirmajā adventē, ikviens interesents aicināts doties braucienā ar Kultūras tramvaju, kurā kopā ar rūķiem notiks gatavošanās svētkiem. Liepājas Kultūras tramvajs reisu uzsāks plkst. 11.58 no pieturvietas Kurzeme.

Kultūras tramvaja reisā pasažieri varēs mācīties svētku pantiņus, kopā ar rūķiem gatavot svētku dekorus un ikviens varēs saņemt arī padomus par gatavošanos svētkiem.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs pieturvietā Kurzeme uzņem māksliniekus un pasažierus un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – Kurzeme, M. Ķempes iela, Brīvības iela, Kurzeme) nepieciešamas trīs biļetes.

Atgādinām, ka no 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis – iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, varēja uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Decembrī tiks organizēts šogad pēdējais Kultūras tramvaja reiss, kurā tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji. Konkursa galveno balvu – abonementa biļeti vienam ceturksnim visiem sabiedriskā transporta veidiem – iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Konkursu rīko Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra Liepājas sabiedriskais transports sadarbībā ar SIA Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs un Liepājas pilsētas domi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl