Kucēni met izaicinājumu amerikāņu futbolam

Komentāri
Kucēni met izaicinājumu amerikāņu futbolam
Foto: Daniel Stockman, Flickr

Amerikāņu futbola finālspēle jeb Super Bowl ir viens no gada skatītākajiem sporta raidījumiem ASV. Tiem, kuriem šis sporta veids neieinteresē, televīzijas kanāla Animal Planet radošā komanda piedāvā alternatīvu izklaidi – tādas pašas sacensības, kur futbolistu lomās iejutušies 85 kucēni.

Neparastā kucēnu futbola finālspēle šogad Ņujorkā norisinājās jau 11. reizi. Šoreiz kucēni bija 14 līdz 21 nedēļu veci, viņu krāsai un šķirnei nebija nozīmes. Kā skaidro pasākuma producente Melinda, raidījuma veidotāji meklē dažādu šķiršu suņus gan ar īsu, gan garu spalvu un pēc iespējas dažādākās krāsās. Netiek arī veikta iepriekšēja atlase, kur meklē īpaši aktīvākos un sportiskākos suņus. ”Galvenais, lai sunīšu būtu jauki,” skaidro producente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvnieku sportiskuma un komandas gara izrādīšana ir tikai viena no neparastā pasākuma daļām. Otra – popularizēt dzīvnieku ņemšanu no patversmēm. Visi suņi, kas piedalījās futbola finālspēlē, tika paņemti no patversmēm dažādās ASV pilsētās.

Amerikāņu futbola finālspēle Super Bowl ar profesionālo futbolistu piedalīšanos ik gadu ASV ir viena no skatītākajām pārraidēm. Arī suņu futbolu skatās vairāki miljoni skatītāju. Pērn neparasto pārraidi noskatījās 13,5 milj. interesentu. Šogad to televīzijas ekrānos būs iespējams vērot 1. februārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl