Kucēni met izaicinājumu amerikāņu futbolam

0 Komentāru
Kucēni met izaicinājumu amerikāņu futbolam
Foto: Daniel Stockman, Flickr

Amerikāņu futbola finālspēle jeb Super Bowl ir viens no gada skatītākajiem sporta raidījumiem ASV. Tiem, kuriem šis sporta veids neieinteresē, televīzijas kanāla Animal Planet radošā komanda piedāvā alternatīvu izklaidi – tādas pašas sacensības, kur futbolistu lomās iejutušies 85 kucēni.

Neparastā kucēnu futbola finālspēle šogad Ņujorkā norisinājās jau 11. reizi. Šoreiz kucēni bija 14 līdz 21 nedēļu veci, viņu krāsai un šķirnei nebija nozīmes. Kā skaidro pasākuma producente Melinda, raidījuma veidotāji meklē dažādu šķiršu suņus gan ar īsu, gan garu spalvu un pēc iespējas dažādākās krāsās. Netiek arī veikta iepriekšēja atlase, kur meklē īpaši aktīvākos un sportiskākos suņus. ”Galvenais, lai sunīšu būtu jauki,” skaidro producente.

Dzīvnieku sportiskuma un komandas gara izrādīšana ir tikai viena no neparastā pasākuma daļām. Otra – popularizēt dzīvnieku ņemšanu no patversmēm. Visi suņi, kas piedalījās futbola finālspēlē, tika paņemti no patversmēm dažādās ASV pilsētās.

Amerikāņu futbola finālspēle Super Bowl ar profesionālo futbolistu piedalīšanos ik gadu ASV ir viena no skatītākajām pārraidēm. Arī suņu futbolu skatās vairāki miljoni skatītāju. Pērn neparasto pārraidi noskatījās 13,5 milj. interesentu. Šogad to televīzijas ekrānos būs iespējams vērot 1. februārī.

0 Komentāru