Kristaps… Porziņģis! Transleiteris laiž klajā savu jaunāko oriģināldziesmu

Komentāri

Līdzīgi kā to izdarīja duets Olas ar mūsu, iespējams, zināmāko pašreizējo Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pārstāvi Zemgus Girgensonu, tā arī zināmākā pašmāju tulku grupu Transleiteris radījis ko līdzīgu, tikai par cita sporta veida pārstāvi – nule kā NBA jeb Nacionālajā Basketbola asociācijā draftēto Kristapu Porziņģi.

Slaids, kustīgs, 2,16 metrus garš, turklāt met ar apbrīnojami augstu precizitāti – ne velti tieši Kristaps ir līdz šim no Baltijas visaugstāk draftētais basketbolists NBA. Un ne velti tieši par viņu jau tiek sacerētas dziesmas, un šoreiz kā pirmie to atklāj Latvijā zināmais Transleiteris, kurš šoreiz nolēma nevis kādu dziesmu iztulkot, bet gan radīt paši savu skaņdarbu – #PORZIŅĢIS.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kā rakstīts video aprakstā, “ar lepnumu un labi padarīta darba sajūtu piedāvājam savu jaunāko oriģināldziesmu – veltījumu uzlecošajai latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim. Dziesma par 100% ir tīrradnis un līdzība ar jebkādu citu kompozīciju gluži vienkārši nav iespējama.” Interesanti, ko par šo teiks pats sportists. :)

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl