Kristaps… Porziņģis! Transleiteris laiž klajā savu jaunāko oriģināldziesmu

Komentāri

Līdzīgi kā to izdarīja duets Olas ar mūsu, iespējams, zināmāko pašreizējo Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pārstāvi Zemgus Girgensonu, tā arī zināmākā pašmāju tulku grupu Transleiteris radījis ko līdzīgu, tikai par cita sporta veida pārstāvi – nule kā NBA jeb Nacionālajā Basketbola asociācijā draftēto Kristapu Porziņģi.

Slaids, kustīgs, 2,16 metrus garš, turklāt met ar apbrīnojami augstu precizitāti – ne velti tieši Kristaps ir līdz šim no Baltijas visaugstāk draftētais basketbolists NBA. Un ne velti tieši par viņu jau tiek sacerētas dziesmas, un šoreiz kā pirmie to atklāj Latvijā zināmais Transleiteris, kurš šoreiz nolēma nevis kādu dziesmu iztulkot, bet gan radīt paši savu skaņdarbu – #PORZIŅĢIS.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kā rakstīts video aprakstā, “ar lepnumu un labi padarīta darba sajūtu piedāvājam savu jaunāko oriģināldziesmu – veltījumu uzlecošajai latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim. Dziesma par 100% ir tīrradnis un līdzība ar jebkādu citu kompozīciju gluži vienkārši nav iespējama.” Interesanti, ko par šo teiks pats sportists. :)

VIDEO

Lasi vēl