Krievu stipriniece velk 17 tonnu smagu tramvaju

Komentāri

Viena no Krievijas spēcīgākajām sievietēm īstenojusi jaunu nacionālo rekordu – viņa ar savām rokām pārvietojusi 17 tonnu smagu tramvaju.

Pēc drošības jostu uzlikšanas un pēdējiem padomiem no sava trenera 32 gadus vecajai Oksanai Košeļevai izdevās izkustināt tramvaju un pavilkt to par diviem metriem uz priekšu. Lai to paveiktu, viņa bija trenējusies sešus mēnešus. Viņa vilka retro tramvaju, jo modernie ir daudzkārt vieglāki nekā to priekšgājēji.

Oksana stāsta, ka tas nemaz neesot bijis tik grūti, tādēļ nākamreiz, visdrīzāk, viņa izvēlēsies pārvietot tramvaju ar vairākiem vagoniem. Pēc tam kārta būšot arī ilgi plānotajai 20 tonnīgajai lidmašīnai, skaidro sportiste. Iepriekš Košeļevai izdevies par vairākiem metriem pavilkt 11 tonnu smagu Kamaz automašīnu.

Lai savām acīm vērotu rekorda uzstādīšanu, Sibīrijas pilsētā Irkutskā, no kurienes nāk Oksana, bija pulcējušies vairāki desmiti tramvaja depo darbinieku un pilsētas iedzīvotāju. Vai Oksanai rekordu ir izdevies uzstādīt, būs zināms pēc dažām dienām, kad organizatori apstiprinās viņas veikumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl