Krievu maršs mobilajā tālrunī raisa saspīlējumu kolēģu starpā

0 Komentāru
Krievu maršs mobilajā tālrunī raisa saspīlējumu kolēģu starpā
Foto: Irita Kirsbluma, Flickr.com

Dziesma Slāvu meitenes atvadas jeb Krievu maršs ir viens no pasaulē visatpazīstamākajiem lielās Krievzemes skaņdarbiem. Dziesmas izdzīvojusi jau gadu simteni un nu radusi vietu arī mobilajos tālruņos.

Kāda Bez Tabu skatītāja ir neapmierināta, ka katru darba dienu viņai nākas atrasties vienā darba telpā ar cilvēku, no kura tālruņa nebeidz plūst skaņas, kas aiznes vairākas desmitgades senā pagātnē.

Lai noskaidrotu viedokli par skatītāju nokaitinājušo melodiju, kas ik dienu pret pašas gribu ir jāklausās, skanam kolēģa telefonā, dodamies pie mūziku visnotaļ pārzinošām personībām.

“Es laikam uzdotu jautājumu: Kur, pie vella, es strādāju?”, izdzirdot šādu melodiju kolēģa tālrunī, jautātu radio personība un dīdžejs Toms Grēviņš.

Muzikologs Jānis Kudiņš akcentē, ka jautājums ir par toleranci, savstarpēju pieklājību. Viņš neizslēdz iespēju nonākt līdz situācijai, kad viens cilvēks liek šādu maršu, bet kāds cits ieraksta citu mūzikas piemēra fragmentu, labi zinot, ka pirmajam tas nepatiks, un liek viņam pretī.

Plašāku ekspertu komentāru un Valsts darba inspekcijas ieteikumus skaties videosižetā!

0 Komentāru