Komentāri

Dziesma Slāvu meitenes atvadas jeb Krievu maršs ir viens no pasaulē visatpazīstamākajiem lielās Krievzemes skaņdarbiem. Dziesmas izdzīvojusi jau gadu simteni un nu radusi vietu arī mobilajos tālruņos.

Kāda Bez Tabu skatītāja ir neapmierināta, ka katru darba dienu viņai nākas atrasties vienā darba telpā ar cilvēku, no kura tālruņa nebeidz plūst skaņas, kas aiznes vairākas desmitgades senā pagātnē.

Lai noskaidrotu viedokli par skatītāju nokaitinājušo melodiju, kas ik dienu pret pašas gribu ir jāklausās, skanam kolēģa telefonā, dodamies pie mūziku visnotaļ pārzinošām personībām.

“Es laikam uzdotu jautājumu: Kur, pie vella, es strādāju?”, izdzirdot šādu melodiju kolēģa tālrunī, jautātu radio personība un dīdžejs Toms Grēviņš.

Muzikologs Jānis Kudiņš akcentē, ka jautājums ir par toleranci, savstarpēju pieklājību. Viņš neizslēdz iespēju nonākt līdz situācijai, kad viens cilvēks liek šādu maršu, bet kāds cits ieraksta citu mūzikas piemēra fragmentu, labi zinot, ka pirmajam tas nepatiks, un liek viņam pretī.

Plašāku ekspertu komentāru un Valsts darba inspekcijas ieteikumus skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl