Komentāri

Dzīve ir pārsteigumu pilna – vienu brīdi slikti, citu brīdi tu jau piedalies dzīves svinībās. Tās varētu teikt par Dmitriju Kiseļevu, kura pārraide svētdienas vakaros TV kanālā Rossija ir viens no redzamākajiem un ietekmīgākajiem Kremļa propagandas ruporiem. Taču kādreiz pašreizējais krievu pasaules kaismīgais aizstāvis naudu pelnījis daudz pieticīgāk – ne tikai kā vidusmēra žurnālists, bet arī kā korporatīvo pasākumu vadītājs.

Tā kāds aculiecinieks Youtube ievietojis video no senākiem laikiem, kur nav ne miņas no Kiseļeva šodienas retorikas. Gluži pretēji – viņa matu sakārtojums – “grebene” uz viņu norāda kā uz sava veida sistēmas dumpinieku.
Un ko tad salīdzinoši jaunais Kiseļevs dara? Viņš vada kaut kādu nejēdzīgu korporatīvo pasākumu, kur viņš no kastes izvelk vibratoru. Tad ķiķina apkārt esošās sievietes. Viņš cenšas saglabāt modru garu, izlikties ieinteresēts, kaut gan viņam tas vāji sanāk.
Vārdu sakot, sērīgi tie agrākie gadi bijuši Kiseļevam. Nu tas kaut kādā mērā arī izskaidro, kāpēc savulaik, pēc pazīstamā krievu žurnālista Vladimira Poznera teiktā, talantīgais žurnālists Kiseļevs ir pievērsies spēka tumšajai pusei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl