Kremļa rupors Kiseļevs savulaik naudu pelnījis, meitenes uzjautrinot ar vibratoriem

Komentāri

Dzīve ir pārsteigumu pilna – vienu brīdi slikti, citu brīdi tu jau piedalies dzīves svinībās. Tās varētu teikt par Dmitriju Kiseļevu, kura pārraide svētdienas vakaros TV kanālā Rossija ir viens no redzamākajiem un ietekmīgākajiem Kremļa propagandas ruporiem. Taču kādreiz pašreizējais krievu pasaules kaismīgais aizstāvis naudu pelnījis daudz pieticīgāk – ne tikai kā vidusmēra žurnālists, bet arī kā korporatīvo pasākumu vadītājs.

Tā kāds aculiecinieks Youtube ievietojis video no senākiem laikiem, kur nav ne miņas no Kiseļeva šodienas retorikas. Gluži pretēji – viņa matu sakārtojums – “grebene” uz viņu norāda kā uz sava veida sistēmas dumpinieku.
Un ko tad salīdzinoši jaunais Kiseļevs dara? Viņš vada kaut kādu nejēdzīgu korporatīvo pasākumu, kur viņš no kastes izvelk vibratoru. Tad ķiķina apkārt esošās sievietes. Viņš cenšas saglabāt modru garu, izlikties ieinteresēts, kaut gan viņam tas vāji sanāk.
Vārdu sakot, sērīgi tie agrākie gadi bijuši Kiseļevam. Nu tas kaut kādā mērā arī izskaidro, kāpēc savulaik, pēc pazīstamā krievu žurnālista Vladimira Poznera teiktā, talantīgais žurnālists Kiseļevs ir pievērsies spēka tumšajai pusei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl