Krievijai pašiem sava Betmens – meitene?

Komentāri

Par taisnīgumu pasaulē – skan varbūt nedaudz smieklīgi, bet, ja Tev ir motocikls un esi meitene, vari atļauties to, par ko vīriešu kārtas pārstāvji, visticamāk, nekavējoties dabūtu pa muti. It īpaši Krievijā. Taču šai meitenei nav bail no ne kā. Nenoliegsim, ka noteikti nostrādā arī pārsteiguma moments. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

It kā šķietami parasta lieta – met izsmēķi miskastē, bet netrāpi. “Aj, nekas!” Taču, ja tā pasaulē vienlaicīgi izdara miljons cilvēku, mūsu zemītei zem kājām nākotnēs klājas ļoti slikti. Tāpēc Krievijā ir uzradusies meitene ar “moci”, kas cīnās par to, lai savu “makdonalda” maisiņu tomēr izmet miskastē, nevis stāvlaukumā no savas mašīnas. Ja atrodies pašlaik Krievijā, skaties, vai visu savus atkritumus trāpi miskastē…

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl