Komentāri

Krievijas pilsētā Orengurgā slēgta jauniešu deju horeogrāfijas skola, kurā iestudēta skandalozā meiteņu tverkinga deja.

YouTube vietnē ievietotais videoieraksts Vinnijs Pūks un bites ar Orenburgas skolnieču visnotaļ piedauzīgo uzstāšanos izraisījis vērienīgu skandālu Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzvedumā uzstājas aptuveni desmit skolnieces, kas tērpušās ļoti pieticīgos ietērpos Georga lentīšu krāsās. Divas minūtes garās dejas horeogrāfijas pamatelements ir tverkings dažādos rakursos.

Daudzi komentētāji nepilngadīgo skolnieču deju nodēvējuši par pornogrāfisku, pieprasot saukt tiesas priekšā horeogrāfijas autorus.

Sociālo mediji lietotāji arīdzan nav skopojušies ar ironiskām piezīmēm par “nepareizajām bitēm”, atsaucoties uz slaveno Alana Aleksandra Milna literārā darba saturu.

Krievijas Izmeklēšanas komisijas Orenburgas nodaļa sākusi lietas izmeklēšanu, atzīstot, ka dejotājas ir nepilngadīgas un uzstājas daļēji atkailinātas.

Izmeklētāji izvērtē, vai iestudētā deja vērtējama kā atbildīgā personāla nolaidība vai “nepiedienīga rīcība”, par ko var piemērot līdz pat trīs gadu cietumsodu.

Skandāla iespaidā Orenburgas mērija sasaukusi ārkārtas sēdi, uz kuru izsaukti bērnu vecāki, skolas direktors un deju pulciņa Kredo vadība.

Pašvaldība nolēmusi slēgt deju pulciņu līdz izmeklēšanas beigām. Deju skolas dalībnieces turpmāk apgūs klasisko horeogrāfiju un hiphopu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl