Komentāri
Krāšņi FOTO: kā kungi sieviešu dienā pēc tortes skrēja
Publicitātes foto

Lai atgādinātu par dāmu sveikšanas tradīcijām Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā tirdzniecības centrā Spice notika īpaša aktivitāte – Skrējiens pēc Cielaviņas.

Īpašajā stafetē piedalījās teju pussimts drosmīgu un atraktīvu vīriešu, kuri labprāt pierādīja savu izveicību un nopelnīja gardo torti Sieviešu dienas svinībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātrākais skrējējs izrādījās Aldis Križus no Rīgas, kurš skrējienā piedalījās un uzvarēja savai sievai par prieku. Aldis balvā ieguva 12 Cielaviņas īpašajiem dzīves brīžiem.

Cielaviņa ir populārākā Staburadzes torte, ko jau 40 gadus gardēži ceļ galdā dzimšanas dienās, darba jubilejās, valsts svētkos, kā arī Sieviešu dienā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl