6 komentāri
Krāsains tests par krāsām – vai vari to izpildīt? III kārta!
Foto: pixabay.com

Krāsas priecē mūsu acis, krāsas piešķir mūsu dzīvei garšu, tāpēc ”Vivacolor” un portāls Skaties.lv aicina turpināt izzināt krāsu pasauli un izpildīt nu jau trešo erudīcijas spēli par krāsām! Šajā konkursā laimēja Jurijs J., Skasties.lv sazināsies ar uzvarētāju! Apsveicam!

Aicinām tevi to aizpildīt un uzzināt daudz jauna par krāsām – par dažiem faktiem un atklājumiem tu nudien būsi pārsteigts!

“Vivacolor” testa dalībniekiem ir sarūpējis arī patīkamu pārsteigumu – konkursu. Viens no testa dalībniekiem, kurš pareizi atbildēs uz visiem jautājumiem, tiks pie krāsainas balvas – 11,7 litriem kvalitatīvas ”Villa Akva” koka fasāžu krāsas. Iepriekšējās spēles uzvarētāju vari uzzināt šeit!

Bet Tev ir visas iespējas uzvarēt šoreiz – mēģini līdz 27. aprīļa plkst. 12.00 pareizi atbildēt uz visiem jautājumiem, atstāj savu kontaktinformāciju un uzzini pārsteidzošus faktus par krāsām!

Veiksmi!

1/10

Latvijas karogs sastāv no divām krāsām. Baltās un:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl