Komentāri
Koši FOTO: Intars Busulis piedāvā savu zeķu kolekciju
Foto: Aiga Rēdmane

Latviešu ģimenes radītais organiskās kokvilnas zeķu zīmols “SOKKI” sadarbībā ar vienu no populārākajiem pašmāju mūziķiem, dziedātāju Intaru Busuli, laiž klajā jaunu, spilgtu dizaina zeķu kolekciju ”SOKKI by Intars Busulis”.

”Intars Busulis ir viena no spilgtākajām Latvijas populārās mūzikas personībām. Esam lieli viņa daiļrades fani jau kopš viņa muzikālās karjeras pirmsākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mums, “SOKKI” ģimenei, ar Intaru sakrīt skatījums uz būtiskākajām vērtībām –  ģimeni, stilu un komfortu. Intaram kā skatuves personībai ir svarīgi izcelties, būt pamanāmam, turklāt būtiski, lai apģērbs ir ērts, dabīgs un neierobežo viņu. Visas šīs kvalitātes ir apvienotas spilgtās, neticami ērtās zeķēs, kas radītas no mīkstas organiskās kokvilnas. Ne velti šīs zeķītes kļūst par ērtāko apģērbu ikvienam, kas tās uzvilcis. Arī Intaram!”, tā Egils Trumpe, zīmola radītājs.

Jaunajā kolekcijā ir iekļauti pieci, Intara personībai atbilstoši, spilgti un drosmīgi dizaini. Intars aktīvi piedalījās jaunās kolekcijas zeķu modeļu – gan rakstu, gan krāsu izvēlē.

”Radot albuma dizainus, scenogrāfijas, skatuves tēlu, esam pieturējušies pie tā, ka tam visam ir jābūt spilgtam un krāsainam. Kaut kur esmu dzirdējis, ka nevajag baidīties no krāsām un mēs arī nebaidāmies! Prieks, ka nenobijās arī “SOKKI by Intars Busulis” ražotāji un uzdrošinājās realizēt manu krāsu un rakstu izvēli taustāmā formā, spilgtos un krāsainos kokvilnas zeķu dizainos. Viens no zeķu dizainiem radīts tieši ar mūsu albumā “Gravitācija” ietvertajiem simboliem, kurus pirms gada radīja albuma mākslinieks Ivo Grundulis. Trim no zeķu dizainiem par iedvesmas avotu bija tieši jaunajā albumā “Nākamā pietura” ietvertās dziesmas – “Miglas rīts”, “Debesis” un “Nākamā pietura-depo”.

Intars Busulis

Intars Busulis
Mūziķis

“Man uz skatuves būtiski ir justies komfortabli – kā tajā, ko izpildu, tā arī kā izskatos un kā jūtās mans ķermenis. Lieliski, ka visu šo vajadzību kopumu var ietvert arī zeķēs un atļauj palikt par individualitāti.”

Apskati krāšņos foto no Busuļa jaunākā albuma prezentācijas pasākuma!

”SOKKI by Intars Busulis” kolekciju varēs atpazīt pēc vienojošā spilgti rozā toņa, kas caurvij visu kolekciju un rozā “S” burtiņa uz zeķes stulma. Zeķes paredzētas abiem dzimumiem – gan sievietēm, gan vīriešiem un pieejamas plašā izmēru skalā – no 36. līdz pat 48. pēdas izmēram.

Foto

Lasi vēl