Komentāri
KONKURSS: uzmini šīs Meraijas Kerijas dziesmas un ar trim draudzenēm apmeklē viņas koncertu!
Foto: LETA

Lai gan februāris tikai tikko sācies, arī skaistais pavasara mēnesis aprīlis vairs nav tālu aiz kalniem – jau pēc nedaudz mazāk kā diviem mēnešiem uz Arēna Rīga skatuves kāps popzvaigzne Meraija Kerija. Radio Star FM izsludina konkursu, kurā četrām meitenēm būs iespēja apmeklēt šo lielisko dzīvo uzstāšanos.

Gribi ar draudzenēm uz Meraijas Kerijas koncertu?

Māris Grigalis, Egons Reiters un Oskars Lepers rāda, ko prot – dziedātāja noteikti būtu sajūsmā, ja viņas koncertā būtu tādi fani! Ja jūs esat četras foršas draudzenes, kas gatavas koncertā tikpat kaislīgi dziedāt līdzi – dodies uz radio Star FM Facebook lapu, tur pie attiecīgā raksta, kas atrodams turpmāk, komentārā raksti te dzirdamo dziesmu nosaukumus un atzīmē savas 3 draudzenes, ar ko gribi doties uz koncertu. Kā vienmēr, neaizmirstam par Share & Like iespējām!

Piektdien, 12. februārī, pēc plkst. 17.00, nosauksim 3 izlozēto draudzeņu kompānijas – kuras pirmās sazvanīs STAR FM Latvia ēteru (tālr.:67447744), tās arī dosies uz koncertu 7. aprīlī.

Gribi ar draudzenēm uz Mariah Carey koncertu? Māris Grigalis, Egons Reiters un Oskars Lepers rāda, ko māk – Mariah Carey noteikti būtu sajūsmā, ja viņas koncertā būtu tādi fani! :D Ja jūs esat četras foršas draudzenes, kas gatavas koncertā tikpat kaislīgi dziedāt līdzi – komentārā raksti te dzirdamo dziesmu nosaukumus un atzīmē savas 3 draudzenes, ar ko gribi iet uz koncertu, un kā vienmēr, share & like. Piektdien, 12.februārī pēc plkst 17 nosauksim 3 izlozēto draudzeņu kompānijas – kuras pirmās sazvanīs STAR FM Latvia ēteru (tel 67447744), tās arī dosies uz koncertu 7.aprīlī. Ken leeeee tulibu dibu douchoo!!!

Posted by STAR FM Latvia on Tuesday, February 9, 2016

Foto

Lasi vēl