KONKURSS: Meklējam šī pavasara nobļautāko balsi!

1 komentārs

Hokeja trakuma pirmais posms jau gandrīz pusē, kas nozīmē – balsīm jābūt iesildītām. Kāda fane, kas nupat pārradusies no Prāgas, kur vēroja pirmās mūsu hokejistu spēles, atsūtījusi mums video, kurā dzirdams, kā viņa dzied “hokeja fanu balsī”. Tu uzdrošinātos ko tādu izdarīt?

Iedvesmojoties no šīs meitenes, nolēmām, ka arī Tu vari mums iesūtīt video ar to, cik labi vai ne tik labi izklausies pēc kādas no hokeja spēlēm, un cīnīties par šī pavasara nobļautākās balss titulu. Uzvari un tiec pie pārsteigumiem no portāla Skaties.lv! To, kurš tad īsti ir titula cienīgs, novērtēs portāla īpašā žūrija, bet, ja iesūtījumu būs daudz, piedāvāsim par nobļautākajām balsīm arī nobalsot!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Viss, kas Tev jāizdara – ja jūti, ka Tava balss ir pamatīgi cietusi pēc pirmajām spēlem, nofilmē to, kā dziedi kādu no latviešu dziesmām, ievieto savā YouTube vai failiem.lv kontā un saiti ar savu veikumu ieraksti šī raksta komentārā līdz pat pēdējai mūsējo cīņai! Lai nekavētu ne Tavu, ne mūsu laiku, maksimālais pieļaujams video garums – 30 sekundes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl