Konkursā izraudzīsies, kurš pavadīs nakti ar haizivīm

Komentāri
Konkursā izraudzīsies, kurš pavadīs nakti ar haizivīm
Foto: EPA/ LETA

Francijā dažiem laimīgajiem būs iespējams pavadīt nakti kopā ar… haizivīm. Tā atrakcijas rīkotāji cer pievērst lielāku sabiedrības uzmanību bieži vien pārprastajam jūras plēsējam.

Viens no pasākuma organizētājiem nirējs un fotogrāfs Freds Builē saka – haizivis tēls kā mežonīgam plēsējam bieži vien ir krietni pārvērtēts. ”Esmu niris pie haizivīm, jau sākot ar 13 vai 14 gadu vecuma, un nekad man nav bijušas kādas problēmas. Jums jāsaprot, ka mēs neesam viņu ēdienkartē. Ar haizivīm laiku iespējams pavadīt ļoti interesanti,” viņš norāda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Builē konkursa uzvarētājus, kuriem būs tiesības atrasties akvārijā kopā ar haizivīm, vēlas izglītot par šo zivju nozīmīgo lomu ekosistēmā. Tāpat dalībniekiem būs iespēja haizivis pabarot.

Loterijā par šo iespēju varēs piedalīties tie, kuri būs aizpildījuši īpašu anketu. Vienlaicīgi vienu nakti kopā ar haizivīm varēs pavadīt divas personas, kuru kopējais svars nedrīkstēs pārsniegt 190 kilogramus un šiem cilvēkiem jābūt pilngadīgiem. Nakts tiks pavadīta īpašā akvārijā, kurā pa vidu ir tukšums – tur atradīsies gulta, uz kuras varēs gulēt vai arī visu nakti vērot kā, ūdens pildītā akvārijā peld 35 haizivis.

Foto: haizivis pasaules akvārijos

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl