Konferencē Cannabis EXPO novērtē “zālītes” lietderību

Komentāri
Konferencē Cannabis EXPO novērtē “zālītes” lietderību
Foto: Dave H, Flickr.com

“Zālītes” smēķētāji, audzētāji un ar “zālīti” saistītu nozaru pārstāvji pulcējušies Urugvajā. Pasaulē pirmā valsts, kur legalizēta marihuāna, kļuvusi arī par konferences Marihuānas Expo mājvietu.

Marihuāna vairs nav nelegāls pagrīdes bizness, pateicoties likumdošanas izmaiņām, kas pēdējo gadu daudzviet pasaulē dekriminalizējušas reibinošo zālīti. Urugvaja ir pirmā valsts pasaulē, kur marihuāna ir legalizēta pilnībā, tāpēc šķiet loģiski, ka tieši tā ir kļuvusi par Cannabis EXPO – 2014 mājvietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divas dienas ilgā konference piesaistīja juristus, lauksaimniecības, medicīnas un sociālo lietu ekspertus. Visiem interesentiem tika piedāvāta iespēja gan nobaudīt, gan iegādāties marihuānu, tās produktus, kā arī nepieciešamo inventāru, lai to veiksmīgi izaudzētu mājas apstākļos.

Urugvaja, kur mājo 3,3 miljoni cilvēku, pērn atļāva audzēt, tirgot un lietot marihuānu. Urugvajas piemēram uzmanīgi seko arī citas Dienvidamerikas valstis, meklējot veidus, kā novirzīt policijas resursus cīņai ar daudz bīstamākām vielām un ar tām saistīto organizēto noziedzību.

Tikmēr Latvijā… Palicis pavisam maz, lai marihuānas “dekriminalizācijas” ideja nonāktu Saeimā.

Lasi vēl