Koncerts Dolce Vita Dzintaru koncertzālē pieceļ kājās simtiem klausītāju

0 Komentāru
Koncerts Dolce Vita Dzintaru koncertzālē pieceļ kājās simtiem klausītāju
Publicitātes foto

31. augustā Dzintaru koncertzālē noritēja koncerts Dolce Vita, kurā tautā mīlēti un populāri skaņdarbi bija dzirdami jaunās, vēl nedzirdētās aranžijās. Uz skatuves kopā ar orķestri un stīgu grupu kāpa dažādi mākslinieki: Latvijas vijoles virtuozs Raimonds Ozols, apburošā balāžu izpildītāja Aija Vītoliņa, šarmantais dziedātājs un trompetists Andris Ābelīte un vienmēr fantastiskā Latvijas operdziedātāja Ilona Bagele.

Koncertā tika izpildīti tādi pasaulē populāri skaņdarbi, kā Unintended, Over the rainbow, Voyage Voyage un daudzi citi. Unikālais mūziķu salikums sniedza koncerta apmeklētājiem daudzveidīgu pieredzi, aizvedot muzikālā ceļojumā apkārt pasaulei divu stundu garumā.

Šis projekts tapis pēc pašu mūziķu iniciatīvas un vēlmes sabiedrībai ļaut iepazīt, atklāt un izgaršot leģendāru mūziku citā formā un skanējumā. Žanri, kurus koncertā piedāvā klausītājiem ir gan popmūzika, gan rokmūzika un klasiskā mūzika, kā arī latviešu mūziķu radīti skaņdarbi – tas viss solistu, stīgu orķestra un instrumentālās grupas kvalitatīvā izpildījumā.

Foto

Andris Ābelīte, viens no koncerta māksliniekiem un idejas autoriem: “Ideja par šāda veida koncertu ir radusies sen, tā ir apčubināta un izlolota, nevis kāda mirkļa iegriba. Saslēdzoties kopā vietai, laikam un īstajiem cilvēkiem sapnis ir radies par īstenību. Sajūtas, kas valdīja Dzintaru koncertzālē nevar noformulēt. Tas liecina tikai par to, ka es guvu baudu un enerģiju, pazaudējot laika sajūtu un nedomājot par sadzīves lietām. Jutos kā mākonī ar zelta maliņu.Vēlos lai klausītāji izdzīvo šos skaistos mirkļus kopā ar mums, jo izpildītājs ir tikai papildinājums mūzikai un pirmais koncerts apstiprināja, ka ir jāturpina klausītājiem sniegt muzikālu pieredzi tieši šādā formātā.”

0 Komentāru