Komentāri

Izklaides kompānija Disney ir pazīstama kā vilcējspēks tādiem projektiem kā Star Wars, Marvel Entertainment, Disnejlendai un daudz kam citam. Daudzi paredzēja, ka šī kompānija varētu kļūt par ne tikai izklaides un kino industrijas, bet arī videospēļu vadošu kompāniju, jo tai pieder ļoti daudz slavenu zīmolu. Viņi bija gatavi vērsties pie labākajiem industrijas spēļu izgatavotājiem pēc palīdzības, un, iespējams, pievilināt citu “geiminga” kompāniju darbiniekus savam projektam.

Disney kompānijas galvenie neticēja, ka pat par visiem zīmoliem, trendiem un varu, kas viņiem ir, var būt iespējams iegūt finansiālu labumu ilgtermiņā, jo ne vienmēr filmas, kas pārveidotas par spēlēm, ir izdevušās. Daudzi darbinieki līdz ar šādu lēmumu ir pametuši Disney kompāniju, jo viņiem nepatika tas, ka vadība gatavi riskēt pat tad, kad tas var atmaksāties krietni labāk kā iecerēts. Tā vietā Disney pārdos iespējas veidot spēles ar saviem produktiem citiem spēļu izstrādātājiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl