Komiksu varonis Snūpijs tiek pie zvaigznes Holivudā

Komentāri
Komiksu varonis Snūpijs tiek pie zvaigznes Holivudā
Foto: AFP/ LETA

Iemīļotais bērnu un arī pieaugušo komiksu varonis – suns Snūpijs – kļuvis par pirmo bīglu, kurš ticis pie savas zvaigznes Holivudas alejā. Viņa kontā ir liels skaits filmu, un pavisam drīz uz kinoekrāniem būs redzami arī viņa visjaunākie piedzīvojumi.

Populārā bērnu komiksa Peanuts galvenā varoņa – suņa Snūpija – kontā ir 45 televīzijas raidījumi, četras pilnmetrāžas filmas un viens Saturday morning televīzijas šovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2009. gadā Amerikāņu suņu audzētāju klubs viņu atzina par pasaulē populārāko suni, taču tikai tagad bīgls ir ticis pie savas zvaigznes Holivudas alejā.

Zvaigžņu slavas aleja Losandželosas Holivudas bulvārī ir betona plāksnes ar zvaigzni un personas vārdu uz tās. Kopējais slavas alejas garums ir gandrīz 3 kilometri, un katru gadu to apmeklē ap 10 miljoniem tūristu.

Jau pēc dažām nedēļām nāks klajā jaunākā filma par suni Snūpiju. Tā būs trīs dimensiju pilnmetrāžas animācijas filma, kur Snūpijam būs iespēja demonstrēt savas pilota prasmes. Snūpijs dosies savā aizraujošākajā lidojumā, lai noķertu ļaundari Sārto Baronu.

Šogad bērnu komiksam Peanuts aprit 65 gadi. Komiksa autors Čārlzs Šulcs Snūpiju veidoja, iedvesmojoties no sava bērnības suņa Spaika.

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl