Komentāri

Šodien portālā Skaties.lv ir neoficiālā stand-up komēdijas diena. Tagad piedāvājam apskatīt vēl viena komiķa veikumu, kurš internetā publicē savu pirmo stāvizrādi.

Latviešu komiķis Edgars Bāliņš video vietnē YouTube ievietojis savu pirmo soloizrādi ar nosaukumu Bez maz vai. Kā atzīst pats komiķis: “Es vēlos atvadīties no vecā materiāla, tādēļ publicēju to internetā, kur to bez maksas varēs aplūkot ikviens interesents. Lai gan izrāde pilnā veidā ir ”nospēlēta” tikai četras reizes, varu teikt, ka šajā materiālā vairs nesaskata lielu potenciālu. Tieši šā iemesla dēļ ķēros pie jaunu joku rakstīšanas!”

Jauno uzstāšanos ar “svaigajiem” jokiem Bāliņš sola uz šā gada otro pusi. “Negribu vēl pārsteigties ar secinājumiem un solījumiem, bet pašlaik redzu, ka tas varētu būt rudens sākums.”

Stāvizrāde Bez maz vai

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl