Kolorado sācies marihuānas ēdienu bums

Komentāri

Pagājis gads kopš Kolorado štatā legalizēta marihuāna. Tas pamudinājis arī pavārus un konditorus nu jau legālo vielu iekļaut savos ēdienos.

ASV Kolorado štats kļuvis par pirmo vietu pasaulē, kur ikviens, kas sasniedzis 21 gada vecumu, var oficiāli iegādāties un smēķēt marihuānu. Kamēr amatpersonas rēķina, cik miljonu dolāru gada laikā štata kasē ienesuši reibinošās zālītes biznesa legalizēšana, apliekot to ar nodokļiem tāpat kā alkohola tirdzniecību, Dixie Elixirs virtuvē top pirmie marihuānu saturošie produkti – Dixie rullīši, baltā piparmētru šokolāde un trifeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut kritiķi norāda, ka marihuānu pārdozēt, to ēdot, ir daudz vienkāršāk, bodītes turētāji stāsta, ka apreibinošie našķi masu psihozi nav izraisījuši un viss tiek rūpīgi kontrolēts.

Tiek lēsts, ka no marihuānas pārdošanas iekasētā nodokļu nauda mērāma 400 miljonos ASV dolāru, daļa no tās tiks novirzīti štata skolām un ieguldīta citās jomās, veicinot štata ekonomisko izaugsmi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl