Ko zvaigznes vēstī šodien? Vai nu esam vai galīgi…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Vai nu esam vai galīgi…

Vai nu esam vai galīgi neesam gaidījuši pēdējo 2019. gada dienu, kurā valdošās kosmiskās enerģijas piedāvās izaicinošas sajūtas, kā dodoties nebeidzamā ceļojumā bez kartes un bez ceļa mērķa. Vari izkliegties, noraudāties un, galvenais, nedomāt, ko citi par to varētu teikt. Izbaudi šo ceļojumu! Ļauj visai uzkrātajai emocionālajai bagāžai izvējoties.

Cilvēku lokā, ar kuriem izvēlēsies pavadīt veco gadu, jutīsies pozitīvi uzlādēts un atbrīvots. Tomēr modrību nedrīksti zaudēt, neskatoties uz patērēto dzirkstošo un sildošo dzērienu daudzumu.

Šodien vari cerēt un arī saņemt visu to mīlestību, un siltumu, ko vien tavi mīļie var sniegt. Būsi uzmanīgu cilvēku aizgādībā, kuri vēlēsies nolasīt katru tavu vēlēšanos.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neko piebilst – šodien jutīsies saņemtās uzmanības cienīgs. Enerģijas pārpārēm, entuziasms laužas ārā pa visā porām un gāzes pedālis grīdā. Svarīgākais ir atrast pareizos ceļus, virzienus un cilvēkus caur kuriem novadīt savu enerģijas lādiņu.

Vērsis. Izskatās, ka šodien nespēsi iztikt bez darba. Tiešā vai pārnestā nozīmē visu laiku par to domāsi un shēmosi. Bet sagaidīsi arī savu prieka vēsti finansiālā veidolā. Tavā kontā būs iekritusi naudiņa, uz kuru vairs necerēji, vai kāds labvēlis tev kabatā ieslidinās dāsnu dāvanu karti.

Dvīņi. Šajā Vecgada dienā iekļausies to cilvēku straumē, kuriem plāni un ieceres mainās katru brīdi un ar šo virpuļojošo pūli dosies nezināmajā. Tevi sagaida ekstravagantas izklaides, brīnumainas tikšanās, kas šo dienu pārvērtīs neaizmirstamā piedzīvojumā.

Vēzis. Vecgada vakara svinīgais noskaņojums ir lipīgs un arī tev izdosies noķert šo infekciju, pat ja dienas pirmajā pusē prāts uz dzīrošanu nenesīsies. Atturības un pieklājības maska kritīs tuvojoties pusnaktij un tavi kompanjoni pat nespēs turēt līdzi tavam jaungada riksim.

Lauva. Neskatoties uz to, ka laiks ir nepielūdzams, Tavu neatliekamo darbu un pienākumu liste šķiet nebeidzami gara un īsāka nekļūst. Nebēdā, jo tavs entuziasms un izturība pietiks ilgam laikam. Atrodi īsu brīdi pabūšanai vienatnē, lai visa uzkrātā emocionālā bagāža izvējojas. Un tad jau vari mesties dzīves un laika svinībās.

Jaunava. Tev jāmet pie malas visi rutinizētie pasākumi un jāļaujas pēdējā brīža piedāvājumam. Neviens cits vairāk par tevi nav pelnījis pienācīgu izklaidi ar samērīgu trakulības devu. Šodien domā par sevi nevis citiem!

Svari. Šajos svētkos un lustēs tev jābūt īpaši piesardzīgam. Adrenalīnam asinīs virmojot, gribēsies aizmirst par visiem drošības pasākumiem un pazaudēties piedzīvojumu džungļos. Izdosies pat noķert šo vienreizējo neaizmirstamo jaungada svinību sajūtu.

Skorpions. Šodien vari cerēt un arī saņemt visu to mīlestību, un siltumu, ko vien tavi mīļie var sniegt. Būsi iejūtīgu un uzmanīgu cilvēku lokā, kuri vēlēsies izpildīt katru tavu vēlēšanos. Tikai nekļūsti pārlieku lepns par izveidojušos situāciju.

Strēlnieks. Šodien saņemsi piedāvājumu no vecajiem labajiem draugiem pievienoties jaungada sagaidīšanas svinībām, bet izrādīsies, ka tevi gaida neparastas jaunas iepazīšanās. Tāpēc cītīgi klausies, ko saka tava iekšējā balss un seko tai nevilcinoties. Nenožēlosi!

Mežāzis. Tev šodien noteikti vajag atbrīvoties no vecajām enerģijām. Vari izlādēties ekstrēmi un, galvenais, nedomāt, ko citi par to varētu teikt. Ļauj visai uzkrātajai emocionālajai bagāžai izvējoties. Esi lepns par to, ko šajā gadā sasniedzi un ar šo sajūtu arī sagaidi jauno gadu!

Ūdensvīrs. Šogad esi sacerējies uz neaizmirstamu Vecgada vakara ballīti un tāpēc nāksies joņot un pašam visu menedžēt. Tver lietas vieglāk un neuzvedies kā jukušais, jo vari pārtērēties un pārsteigties.

Zivs. Rīta puses saspīlējums izklīdīs un, tuvojoties gadu mijai, tevi būs pārņēmis prieks, iekšējs miers un atslābums. Ja esi nolēmis palikt mājās, tad liec aiz auss, ka zvaigznēm varētu būt citi plāni tavā sakarā, tāpēc esi tiem gatavs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!