Ko zvaigznes vēstī šodien? Tas, kas šodien notiek gaisā,…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Tas, kas šodien notiek gaisā,…

Tas, kas šodien notiek gaisā, uzjundīs emocijas un sirds ugunskuram liks dzirksteļot jo spoži. Brīvdienas gaitās ejot, jācenšas noturēties uz saprāta takas, nekrītot vēlmju galējībās. Šodien īpaši sargāsi savu ievainojamību, tāpēc būsi uzbūvējis augstus aizsargvaļņus, lai citi netiek pāri.

Mīlas skartajiem ir silts ieteikums pievērsties nenokārtotajiem solījumiem pret mīļoto. No partneriem vari saņemt pārmetumus par ignoranci un egocentrismu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Dienai nebūs ne vainas, jo tavs jūtīgums un emocionalitāte būs līdzsvarā ar veselo saprātu un pašpārliecību. Tāpēc pieturies pie iepriekš saplānotās dienas kārtības. Neļauj citiem koriģēt tavas vēlmes un diktēt prioritātes.

Vērsis. Citu cilvēku viedoklis vai niķi noteiks tavu dienas kārtību. Vari pat necensties demonstrēt savu redzējumu vai situācijas analīzi. Tevi šodien nedzirdēs, tāpēc padari, ko sirdij tīkamu.

Dvīņi. Daudz ko no iecerētā un saplānotā neizdosies realizēt, jo kādā no pasākumiem aizķersies uz ilgāku laiku, varbūt pat visu atlikušo dienu. No partneriem vari saņemt pārmetumus par ignoranci un egocentrismu.

Vēzis. Mierīga diena, lai noenkurotos kādā klusākā līcītī un padomātu par savām aktualitātēm – sirds lietām, radošo darbu, ar bērniem saistītajiem jautājumiem, naudu un tās tērēšanas iespējām.

Lauva. Jūtas un pārdzīvojumus maskēsi ar pašpārliecinātību un vienaldzību. Pārāk neaizraujies ar šo spēli un apstājies, lai nomestu masku. Parādi sevi visā krāšņumā – savu neaizskaramo un savu ievainojamo pusi.

Jaunava. Būsi lepns par saviem sasniegumiem un nekavēsies ne mirkli, lai to izrādītu pārējiem. Vari mēģināt uzsākt kaut ko pilnīgi nebijušu un jaunu, īpaši mākslu un kultūras jomā.

Svari. Nav ieteicams dibināt jaunas pazīšanās un iet sabiedrībā, kur tu nevienu nepazīsti, izņemot gadījumus, ja pasākumi jau sen ieplānoti. Lai attiecības būtu harmoniskas, partneriem jāuzticas un jādod rīcības brīvība.

Skorpions. Visas tikšanās ar mīļotajiem un iecerētajiem noritēs labvēlīgā gaisotnē. Tavas bažas un neticība būs nepamatotas, tieši otrādi – saņemsi pozitīvu vērtējumu par savām pūlēm.

Strēlnieks. Šodien nemeklē jaunas pazīšanās biznesa vai personīgajā vidē. Viss, kas tev nepieciešams, ir pastaiga mežā vai gar jūras krastu. Labāk domāsies par nenokārtotām parādsaistībām, vairāk gan morālām.

Mežāzis. Lai kas arī neatgadītos, pieturies pie veselā saprāta diktētajiem noteikumiem. Neatsakies no visiem priekiem un baudām, bet šodien tava saasinātā taisnīguma un godīguma izjūta citiem var šķist pārspīlēta.

Ūdensvīrs. Mānīgajam mieram neļauj sevi iemidzināt. Tas var izrādīties klusums pirms vētras. Ģimenes patriarhi šodien cels gaismā tavus mazos pagātnes grēkus. Tā nebūs gluži šantāža, bet drīzāk atgādinājums, par nenokārtotām saistībām.

Zivs. Šī varētu būt brīnišķīga diena, ja pats zināsi, ko vēlies. Ja nezini, stingri ievēro savu padomdevēju vai vecāku norādes. Neatļaujies brīvo improvizāciju par sadzīves pienākumu tēmu, jo var nākties visu pārdarīt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!