Ko zvaigznes vēstī šodien? Šovakar pilnmēness aptumsums, kuru…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien?  Šovakar pilnmēness aptumsums, kuru…

Šovakar pilnmēness aptumsums, kuru mūsu platuma grādos varēs vērot pēc 23. Tikai iztiksim bez biedējošajiem un pasaules galu vēstošiem stāstiņiem! Atceries, viss ir ļoti personīgi, tāpēc neietekmējies no populistiskiem vispārinājumiem. Ticība saviem spēkiem un pārliecība par savu varēšanu būs tavas fortūnas rata stūrētājas.

Pat ļoti godājot un cienot kāda viedokli, gala vārdu atstāj sev pašam un notici, ka tavām domām ir spēks.

Izlēmīgs solis vai brīža noķeršana var izmainīt tavu karjeru un iespējas darbavietā. Nepalaid garā šos īsos iespēju brīžus.

Veidojot personīgās attiecības arī atceries par uzdrīkstēšanos. Saņemies un piezvani tam cilvēkam, par kuru iedomājoties, rodas īpašas sajūtas. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Vērsis. Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Dvīņi. No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Vēzis. Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Lauva. Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Jaunava. Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Svari. Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Skorpions. Sajutīsi nebijušu drosmes pieplūdumu. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās variantus. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka to ir vērts pamēģināt.

Strēlnieks. Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Mežāzis. Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

Ūdensvīrs. Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Zivs. Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!