Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodienas pieņēmumi ir pilnīgi…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien?  Šodienas pieņēmumi ir pilnīgi…

Šodienas pieņēmumi ir pilnīgi nepamatoti un kopējā psihoemocionālā noskaņojuma stimulēti, tāpēc izvairies no jebkādas neadekvātas rīcības.

Visas šīs sakāpinātās sajūtas radīs eksaltētā prāta darbība un nestabilais emocionālais fons, kas ģenerēs neadekvātu notiekošā uztveri. Tās mazināsies proporcionāli fiziskajai aktivitātei un slodzei.

Attiecībās šodien var uzrasties zemapziņā dzimušie dēmoni, kas mēģinās tevi sakūdīt uz provokācijām. Arī partneri būs līdzīgu provokāciju varā, tāpēc jācenšas nomierināt savu iekšējo nemiera cēlāju.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neklausies neveiksminiekos, skauģos un nelasi anonīmos komentārus. Ja dzirdi pats savu sirds balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tavi partneri var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par rezerves variantiem.

Vērsis. Būs vēlme iebilst, tiklīdz kāds atļausies kritizēt tavu veikumu. Tev intuitīvi jāsaprot, kad komentāri ir konstruktīvi un kad – nē. Šodien nebūs briesmu. Dzīvo mierīgi un esi jauks pret mīļajiem.

Dvīņi. Neļauj nepamatotām aizdomu lēkmēm sabojāt iecerētos pasākumus. Atbalsti savus tuviniekus vai draugus kā solījis, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Vēzis. Būsi priecīgs un samērā līdzsvarots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties pa ceļam uz laukiem. Tevi var nedaudz uzvilkt, ja citi kavē norunāto randiņu vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Lauva. Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet nepamatoti. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir noglabāt savu internetbankas paroli drošā vietā.

Jaunava. Attiecībās šodien var uzrasties zemapziņā dzimušie dēmoni, kas mēģinās tevi sakūdīt uz provokācijām. Arī partneri būs līdzīgu provokāciju varā, tāpēc jācenšas nomierināt savu iekšējo kūdītāju.

Svari. Pats vien būsi vainīgs pie visām problēmām, kas šodien uzpeldēs. Nopietnas sekas nebūs, ja vien tu pats nesapīsies savu vārdu un domu pinekļos. Nekritizē un neiejaucies citu cilvēku darāmajā un diena būs izdevusies.

Skorpions. Šodien domā, ko runā un nedari, ko domā. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un slikto noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri gatavi nākt palīgā būvēt līgo nakts deju grīdu.

Strēlnieks. Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz atklātu izrunāšanos var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi. Nogaidi un pieņem.

Mežāzis. Šodienas vadmotīvs – galvu augšā, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas veiksmīgās, oriģinālās un vienkārši foršās lietas, ko esi paveicis. No citu piezīmēm neveido priekšstatu par kādu notikumu vai tēmu.

Ūdensvīrs. Nedrīksti ielaist savā sirdī citu cilvēku domas un vārdus. Tās nav tavējās, tāpēc noslēdz savas jūtīgās uztveres durvis ar septiņām atslēgām. Ja esi radošs cilvēks, šī diena dāvās daudz iedvesmas jauniem mākslas darbiem.

Zivs. Tā gribēsies kaut ko skaistu un nesaistītu ar profesionālajām lietām. Šodien viss pašam jānodrošina. Sarīko sev mazos svētkus. Bet rēķinies, ka draugi vai mīļotie var būt izkropļotas realitātes sajūtas varā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!