Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodienas enerģētika rosinās uz ātriem…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodienas enerģētika rosinās uz ātriem…

Šodienas enerģētika rosinās uz ātriem lēmumiem un paskarbiem izteikumiem un nepalīdzēs antistresa tabletītes vai elpošanas vingrojumi. Tieši pretēji – rēķinies, ka tavs rīcības mehānisms dzīvos neatkarīgi no domāšanas mehānisma, un var sanākt, jā… kas gan tur var sanākt?

Mājās var parādīties neatliekamie darbi, bet tavas nepastāvības un steigas dēļ paskriesi tiem garām. Paļaujies uz ģimenes patriarhu rāmumu, un jums visiem klāsies labāk.

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies atteikt piedāvātos ātrās peļņas vilinājumus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Vērsis. Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Dvīņi. Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Vēzis. Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

Lauva. Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emocionālo talantu varavīksni.

Jaunava. Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu fejām tevi vilināt, un turies pie šā brīža realitātes kā pie glābšanas riņķa.

Svari. Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Skorpions. Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā, kam to visu gribi pierādīt. Izrāde var izrādīties nelaikā un nevietā, un skatītāji tikai nejauši garām gājēji.

Strēlnieks. Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu pamesto stafetes kociņu. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmes.

Mežāzis. Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Ūdensvīrs. Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Zivs. Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies atteikt piedāvātos ātrās peļņas vilinājumus. Strīdos nepalīdzēs antistresa tabletītes vai elpošanas vingrojumi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru