Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tevi mēģinās virzīt un…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tevi mēģinās virzīt un…

Šodien tevi mēģinās virzīt un vadīt spēki, kuri nepakļaujas tavai virsvadībai. Tāpēc nebrīnies, ja pēkšņi radikāli maini savu uzņemto kursu un sāc darīt ko pilnīgi neplānotu. Īpašos gadījumos vari pievērsties kādam projektam vai iecerei pilnīgi no nulles.

Profesionālajā vidē šo dienu vajadzētu nodzīvot tā, lai nebūtu jānožēlo nepieņemtie lēmumi un neizmantotās iespējas. Ja darbs ir saistīts ar uguni un elektriskajām ierīcēm, pedantiski ievēro visus drošības pasākumus.

Savukārt attiecību pasaulē nevajadzētu padoties cīņā par kādu cilvēku, kurš tev svarīgs un mīļš. Izskati iespēju attiecību modeļa radikālai pārskatīšanai.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Savā profesionālajā vidē tiksi atzinīgi novērtēts, bet neļauj šiem īslaicīgajiem panākumiem apmiglot tavu skatu uz reālo situāciju. Ja esi mākslās vai rakstniecībā iesaistīts, vai vismaz grozies tajās aprindās, vari atļauties pagozēties atzinības saulītē.

Vērsis. Pacietība un paaugstināts darba ražīgums šodien tev palīdzēs mazināt dažas no negatīvajām tendencēm. Var sanākt radikāli mainīt savu uzņemto kursu, un sākt darīt ko pilnīgi neplānotu.

Dvīņi. Iespējams, šodien tev nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, jo pie apvāršņa var parādīties kāds dāsns piedāvājums. Vēl solās panākumi naudas iegūšanā, kuru investēsi savās interesēs vai vaļaspriekos.

Vēzis. Šodien nododies jaunu cilvēku iepazīšanai un veco sakaru atjaunošanai. Atklātība un sirsnība, kā arī neparastais viedoklis pievilinās cilvēkus un izgaismos iespējas panākumiem personīgajā dzīvē.

Lauva. Šodien tevi mēģinās virzīt un vadīt spēki, kuri ir nepakļaujas tavai virsvadībai. Tāpēc nebrīnies, ja pēkšņi radikāli maini savu uzņemto kursu. Īpašos gadījumos vari pievērsties kādam projektam vai iecerei pilnīgi no nulles.

Jaunava. Diena sola negaidītus likteņa pavērsienus, tāpēc jābūt dzīvesgudram un visu redzošam. Starp tevi un partneri var rasties neuzticības pazīmes un iespējams attālinies no tā uz neatgriešanos.

Svari. Šodien nav ieteicams riskēt uz savu galvu, jāieklausās padomos un jāpadomā par sekām. Šo dienu vajadzētu nodzīvot tā, lai nebūtu jānožēlo nepieņemtie lēmumi un neizmantotās iespējas.

Skorpions. Ja tavām idejām un projektiem ir nepieciešami atbalstītāji, tad šodien nepalaid garām iespēju tos iegūt. Savu darbību un enerģiju izlieto konstruktīvām, nevis destruktīvām darbībām.

Strēlnieks. Attiecību pasaulē nevajadzētu padoties cīņā par kādu cilvēku, kurš tev svarīgs un mīļš. Izskati iespēju visa sākšanai no nulles. Iespēja rīkoties sev vēlamajā virzienā vēl nenozīmē absolūtu uzvaru.

Mežāzis. Šodien vari piedzīvot psiholoģisku diskomfortu un nelabu omu, kam par cēloni būs attiecības visās to izpausmēs. Jauniem mīlas sakariem met līkumu, bet esošais partneris arī var neglaudīt pa spalvai.

Ūdensvīrs. Var gadīties, ka kāds no darījumu partneriem mēģinās izmantot tavu uzticību savos merkantilos nolūkos. Neļauj sevi sarūgtināt vai nostādīt neveiklā situācijā. Ja darbs ir saistīts ar uguni un elektriskajām ierīcēm, pedantiski ievēro visus drošības pasākumus.

Zivs. Šodien var sanākt uzsākt strīdu ar pilnīgiem svešiniekiem, piemēram, kādā valsts iestādē, stāvvietā un citās sabiedriskās vietās. Ja spēsi pacelties pāri pašcieņas aizvainojumam, izvairies no strīdiem, jo tie izsūks visu tavu enerģiju.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!