Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tavs prāts ir nedaudz…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tavs prāts ir nedaudz…

Šodien tavs prāts ir nedaudz apmaldījies, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Sirds lietu sfērā tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem. Vislabāk kopā ļauties meditācijas burvībai vai pamēģināt kādu jaunu garīgu vingrinājumu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan sadzīviskajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Vērsis. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām. Sadzīves attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Dvīņi. Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Vēzis. Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Lauva. Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan sadzīvē, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

Jaunava. Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāveic mājas darbi. Visas sadzīviskās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Svari. Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par labu atpūtai.

Skorpions. Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Strēlnieks. Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Mežāzis. Nepieļauj savas ietekmes demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds mājinieks, kaimiņš vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to pa smuko un mierīgo.

Ūdensvīrs. Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Zivs. Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!