Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien runa būs paskarba…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien runa būs paskarba…

Šodien runa būs paskarba un tieša, necenšoties noklusēt vai ietonēt informāciju. Reizēm atklātība un tiešums var radīt iespaidu par netaktiskumu, jo spriedumi patiešām būs kategoriski un atklāti. Aizrādīsi citiem savā tiešajā manierē, bet pats savā virzienā vērstu kritiku necietīsi. Tieši tāpēc ieteikums valdīt emocijas un sekot teiktajam.

Cilvēcisko attiecību līkločos netrūks spilgtu izjūtu, kas liks dunēt galvai un sirdij. Neparastās dzīves alkas var atsvaidzināt esošās attiecības vai lūkot pēc jaunām. Partnera labvēlību baudīsi, ja spēsi aizmirst vecos pāridarījumus un salīgt mieru.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Turies pa gabalu no dusmīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā. Atklātība un tiešums var radīt iespaidu par netaktiskumu, jo spriedumi patiešām būs kategoriski un tavā prātīgajā viedoklī neviens neklausīsies.

Vērsis. Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Sāksi it kā ar mazo gabaliņu, bet beigās gribēsi jau visu kūku. Izmanto šos kosmosa dotos spēkus jaudīgu plānu kaldināšanai.

Dvīņi. Iespējams, tevi sāpinās mīļotais cilvēks, kurš izlems atklāt rūgtu patiesību par kādu pagātnes notikumu. Izlem pats, vai vari sadzīvot ar šīm atklāsmēm. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības cēlākās īpašības.

Vēzis. Cilvēcisko attiecību līkločos netrūks spilgtu izjūtu, kas liks dunēt galvai un sirdij. Neparastās dzīves alkas var atsvaidzināt esošās attiecības vai lūkot pēc jaunām. Partnera labvēlību baudīsi, ja spēsi aizmirst vecos pāridarījumus un salīgt mieru.

Lauva. Šodien runa būs paskarba un tieša, necenšoties noklusēt vai ietonēt informāciju. Reizēm atklātība un tiešums var radīt iespaidu par netaktiskumu, jo spriedumi patiešām būs kategoriski un atklāti.

Jaunava. Intuitīvais temperaments cīnīsies ar racionālo prātu. Šajā sporta spēlē nav uzvarētāju. Tikai tu pats vari izvēlēties, kuram dot priekšroku.Partneris provocēs uz neapdomātu rīcību.

Svari. Pārdomātajā dienas kārtībā ik pa brīdim ieskanēsies kāds palīgā saucēja zvans. Esi gatavs visu pamest un nekavējoties traukties kādā glābšanas misijā. Pārpratumi padarīs tavu dienu jautru un neaizmirstamu.

Skorpions. Riskantās situācijās dižosies ar neredzētu atjautību un intuīciju. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo kaifu. Ieteikums valdīties un sekot teiktajam, nekrist no viena emociju grāvja otrā.

Strēlnieks. Pašapziņas deficīts šodien nebūs tava problēma. Drīzāk tā būs nespējā saskatīt tuvo cilvēku mazās, acīs nelecošās sāpītes, kuras stipri rīvēs jūsu saskarsmes ādu. Reizēm līdz tulznām.

Mežāzis. Pašapziņa šodien nebūs jādiedelē. Adrenalīnu vairos atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un intelekta lokanību. Īpaši gaidīts būsi draugu sabiedrībā.

Ūdensvīrs. Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz kā grēkāzim mīļoto un mājinieku priekšā. Padomā, vai vajag stāstīt visus savus piedzīvojumus un ar tiem saistītās izjūtas.

Zivs. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un informētības līmeni, lai galīgi neaizšautu greizi kādā sarunā. Neveiklās situācijās meklē kompromisus un esi gatavs pasmieties par sevi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!