Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns…

Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns Mēness vēl piedevām Saules aptumsums! Vai nav kolosāli! Tevi var pārsteigt tuvo cilvēku rīcība. Šai neprognozējamajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties. Šodien psiholoģiski līdzsvaroti uztvert notiekošo nav iespējams, ja vien neizvēlies pilnīgu izolāciju.

Ieteikums – visu, kas šodien atgadās, uztver pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks bez manāma kaitējuma sirsniņai.

Personīgajās attiecībās neaizraujies ar savas pārliecības uzspiešanu, samierinies ar sava mīļotā stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet mazliet komiskas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien nedrīksti atteikties no neliela sadzīviska riska, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība un labā oma. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Vērsis. Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava iztēle šodien strādās ar lieliem apgriezieniem, tikai lūko, lai enerģijas pietiktu drošai nokļūšanai galamērķī.

Dvīņi. Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un bez zilumiem.

Vēzis. Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ.

Lauva. Personīgo attiecību frontē var atgadīties nu galīgi necerēti notikumu pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu statusu un ģimenes dzīves hierarhiju. Būs grūti samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Jaunava. Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Svari. Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Skorpions. Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas!

Strēlnieks. Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Mežāzis. Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Ūdensvīrs. Šodien ļausies izšķērdībai daudz nedomājot, kas būs rīt. Vari iztērēties viesu uzņemšanai savā mājā. Gādā, lai ap tevi valdošā atmosfēra būtu mājīga un dumpiniekus samierinoša.

Zivs. Draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru