Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien neļaujies dvēseles un miesas…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien neļaujies dvēseles un miesas…

Šodien neļaujies dvēseles un miesas kārdinājumiem un piedomā par centimetriem, kalorijām un citām kaitinošām lietām, kas parasti sabojā noskaņojumu. Jūties atbildīgs un centies turēties standartu un pieņēmumu rāmjos.

Emocionāli jutīsies iztukšots un pārsvarā dominēs miermīlīgs noskaņojums, kas meklēs psiholoģisku komfortu un mieru.

Partnerattiecībās valdīs vēlme pieskaņoties un samierināties un lielākais miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt pārdomas par pagātnē pieļautām kļūdām ļoti paciešamā manierē.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Mājās valdīs vēlme pieskaņoties un samierināties un lielākais miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt pārdomas par pagātnē pieļautām kļūdām ļoti paciešamā manierē.

Vērsis. Visā ievēro mēru un apdomā galu. Ar galu domājams – tavas sajūtas pēc pārmērībām. Tātad visus priekus, baudas, kārdinājumus mēra robežās, īpaši grilētās gaļiņas sezonu atklājot.

Dvīņi. Romantisma līmenis asinīs pārsniegs pieņemto normu. Tomēr galvu un visu, kas tajā nezaudēsi – ļoti labi apzināsies, ar kuriem cilvēkiem vēlies dalīties sajūtās un kurus nelaidīsi tuvāk par savas auras robežu.

Vēzis. Šī nav tā labākā diena, lai dzītos pēc neordinārā un neapgūtā, tomēr nekas tev neliedz baudīt dzīvi tradicionālā izpratnē. Izmanto tās priekšrocības, kas tev pieejamas.

Lauva. Beidzot arī sāksi dungot pavasara riesta melodijas.Kā jau nobriedušā pavasarī pienākas. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar dārgajiem un īpašajiem. Variet kopīgi ļauties mazajiem kārdinājumiem.

Jaunava. Šodiena piemērota, lai savā vai mīļoto labā kaut paveiktu ko neaizmirstamu un visādi citādi iedvesmojošu. Palutini savus un tuvinieku sajūtu receptorus. Neizmirsti par lietām, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, lai jūsu kopā būšanai piešķirtu dziļumu un jēgu.

Svari. Darāmajā rodi prieku, bet arī neaizmirsti par saprātu. Prātam šodien jāļauj kontrole pār jūtu izpausmēm, lai nenoslīktu pēkšņās vēlmēs un vilinājumos, kuri var aizvest tevi neceļos.

Skorpions. Ja nevarēsi mieru un harmoniju atrast mājās, mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tevi saistīs miermīlīgi noskaņoti un atslābināti sarunbiedri. Neskatoties uz vitālo nepieciešamību sevi palutināt, kontrolē savu izdevumu plūsmu.

Strēlnieks. Šodien tavā dzīvē viss pa skaisto un ar garīguma piedevu. Pērc skaistas lietas, baudi skaistu cilvēku sabiedrību. Necenties eksperimentēt un nemeklē neordināro. Skaistums rodams vienkārša estētikā.

Mežāzis. Šodien neļaujies dvēseles un miesas kārdinājumiem un piedomā par centimetriem, kalorijām un citām kaitinošām lietām, kas parasti sabojā noskaņojumu. Jūties atbildīgs un centies turēties standartu un pieņēmumu rāmjos.

Ūdensvīrs. Šodien atļaujies būt egoists un pašlabuma meklētājs. Emocionāli jutīsies iztukšots un pārsvarā dominēs miermīlīgs noskaņojums, kas meklēs psiholoģisku komfortu un mieru.

Zivs. Ir pienācis brīdis uzlabot savas dzīves mikroklimatu un tavos spēkos ir iepilināt kādu vitamīnu devu nedaudz ierūsējušajā mehānismā. Tikai nepārspīlē, bet centies apjaust pieļaujamās robežas.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru