Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien jauns mēness un diena…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien jauns mēness un diena…

Šodien jauns mēness un diena cerību enerģētikas iekrāsota. Emocionāli sajutīsies kā sataustījis to zīdaino veiksmes dzīparu. Iedvesmas uzplūdos neviens darbiņš tev neliksies par grūtu vai nogurdinošu.

Profesionālajā sfērā svarīgākos un nopietnākos pasākumus plāno uz pirmo dienas pusi. Izdosies nostiprināt savu autoritāti un ietekmi gan vadības, gan padoto darbinieku acīs. Tev ir jānostājas patiesības, atklātības un caurspīdīgās sadarbības pusē, jo ēnu spēles var sagraut ilgi veidotas savienības.

Lai mīlas un gultas attiecību smalkumi nenāktu gaismā, piestrādā pie vēlamās informācijas izplatīšanas un bēdz no tiem, kuri plāno slepeno terora aktu tavai reputācijai.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būsi pacilātā un vieglā prāta noskaņā un neviens darbiņš tev neliksies par grūtu vai nogurdinošu. Ja vajadzīgs kāda cilvēka padoms vai materiālas dabas subsīdija – lūdz un tev netiks atteikts.

Vērsis. Ar svarīgo kontaktu starpniecību var izdoties noslēgt kādus fundamentālus līgumus. Tev ir jānostājas patiesības, atklātības un caurspīdīgās sadarbības pusē, jo ēnu spēles var sagraut ilgi veidotas savienības.

Dvīņi. Lieliem soļiem tuvosies kāda liela darba nobeiguma fāzei, kur jau saskatāmi zeltainie augļi bankas kontā. Lai gandarījums būtu gan pašam, gan pasūtītājam vai darba devējam, nepaslinko un pēdējos triepienus veic ar īpašu rūpību.

Vēzis. Šodien vari izlīdzināt jebkādas nesaskaņas, nogludināt attiecību enerģijas asos stūrus. Ja sanākusi kāda darīšana ar tiesu instancēm, šodien veiksmīgi panāksi izlīgumu vai saņemsi cerīgu informāciju par notiekošā procesa virzību.

Lauva. Ja nevēlies, lai tavas personīgās dzīves vai profesionālo attiecību smalkumi nāktu gaismā, piestrādā pie vēlamās informācijas izplatīšanas. Apstrādā tos cilvēkus, no kuriem var nākt vislielākie draudi tavai reputācijai.

Jaunava. Pārliecinies, ka tavs materiālais nodrošinājums ir sveiks un vesels un tad mierīgu sirdi veic lielos un rūpīgi plānotos pirkumus. Tas var būt kustamais un nekustamais īpašums, tai skaitā ārzemēs, vai arī smalkas luksus preces.

Svari. Ja tavu miegu ietekmē kādi neatrisināti personīgie vai profesionālie jautājumi, celies agri un, kamēr rīta stundām zelts mutē, strādā pie šo problēmu risinājumiem. Ir izredzes šo akmeni no sirds novelt.

Skorpions. Svarīgākos un nopietnākos pasākumus plāno uz pirmo dienas pusi, jo apstākļu sakritības rezultātā, visas padarīšanas var ievilkties. Atlikt gan neko nevajadzētu, jo šodien vari nostiprināt savu autoritāti un ietekmi attiecīgo pasākumu ietvaros.

Strēlnieks. Šodien tev vienlīdz svarīgi būs norēķināties ar pagātni un vienoties ar nākotni. Citiem vārdiem sakot, risināsi visus jautājumus vienlaicīgi, organizēsi tikšanās, plānosi sapulces un nokārtosi parādus.

Mežāzis. Jo ātrāk ķersies pie risināmo jautājumu kārtošanas, jo lielāka iespēja tos kādreiz arī finišēt. Sadzīviskie un personīgās problēmas, tev par lielu pārsteigumu, risināsies nesāpīgi un viegli. Lielāko piepūli un galvassāpes sagādās naudas plūsmas jautājumi.

Ūdensvīrs. Īpaši viegli padosies domu apmaiņa ar partneriem, ja tā notiks neformālā un nepiespiestā atmosfērā. Izmanto šo brīdi, lai aprunātos arī ar priekšniekiem, ierēdņiem vai citiem čiekuriem, ja ir tāda vajadzība.

Zivs. Pilno lozi šodien vari izvilkt jebkurā vietā un pat galīgi nepiemērotos apstākļos. Ceļā var sari satikt cilvēku, pret, kuru vari iedegties pēkšņās un neatvairāmās simpātijās. Tas var notikt arī interneta vidē kārtojot visnotaļ lietišķus jautājumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru