Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties…

Šodien būtiski pieaug rīkoties stimulējuši aspekti. Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi. Vēl neaizmirsti, ka skaistām lietām šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

Attiecībās toni noteiks ģimenē notiekošais. Mīļotie ir noilgojušies pēc ilgākas kopā būšanas, un tev arī nenāks par sliktu omulīgi padzīvoties pa virtuvi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Mājas siltums un drošības sajūta šodien tev būs kā saldais ēdiens pēc daudzajiem eksperimentiem un pieredzēm, zilumiem un slapjām kājām lietišķajā pasaulē klīstot.

Vērsis. Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās jaušams neliels bēgums.

Dvīņi. Mēģini apvienot nopietnās un neatliekamās sarunas, vienlaikus izrādot patiesu ieinteresētību un atbildības sajūtu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi.

Vēzis. Šodien sabiedrībai būsi pagriezis savu neganto vaigu, kā arī praktiski demonstrēsi šīs īpašības. Savukārt būs cilvēki, kuri tevī saskatīs estētu – stila un formas ekspertu. Mēģini žonglēt ar abām savas personības šķautnēm.

Lauva. Neķer pie sirds, ja šodien nāksies atlikt savas intereses kolēģu vai sadarbības partneru svarīgo jautājumu risināšanai. Padomā, kurš cits, ja ne tu, to paveiks iespaidīgāk.

Jaunava. Būsi pārņemts ar sīkdarbu dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās nepieredzējuši vai dzīvē apmaldījušies cilvēki, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Svari. Tev būtu jāķeras pie visām svirām un kloķiem un jāsariktē īpašumu vai mantojumu lietas. Šodien zvaigznes šajā sakarā rullē. Visi ģimenes jautājumu aspekti, pat īpaši jūtīgie, var tikt apspriesti vēsā un diplomātiskā mierā.

Skorpions. Šodien tev tiks pasniegtas gandarījuma veltes. Tās nav nepelnītas, bet gan agrāko investīciju rezultāts. Biji jau piemirsis un nebiji rēķinājies ar šo uzmanību, sirds viļņosies un pasaule kļūs gaišāka.

Strēlnieks. Šodien pats nenobrīnīsies, savā sirdī tik daudz līdzcietības potenciāla atklājot. Emocionālās pieķeršanās sajūta tikai pieaugs proporcionāli tavai atšķirtības distancei no mīļajiem.

Mežāzis. Izskatās, ka šodien vēlams pievērsties sevis tehniskajai apskatei, aprūpei vai kosmētiskajam remontam. Visi minētie pasākumi sniegs atvieglojuma sajūtu un kliedēs šaubas par iluzorajām kaitēm.

Ūdensvīrs. Attiecībās toni noteiks priekšnieka kabinetā notiekošais. Priekšnieks ir noilgojies pēc ilgākas kopā strādāšanas, un tev arī nenāks par sliktu pabrīdināt mājiniekus, ka būsi vēlu un dusmīgs.

Zivs. Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Dalītas rūpes un pienākumi tevi satuvinās ar grāmatvežiem un datoriķiem, kā arī ar citiem uzņēmuma pārstāvjiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru