Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien bez sirdsapziņas pārmetumiem pret…

1 komentārs
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien bez sirdsapziņas pārmetumiem pret…

Šodien bez sirdsapziņas pārmetumiem pret darbadevēju un citiem pienākumiem, centies veltīt laiku savas labsajūtas un skaistuma vairošanai. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam, lai spētu operatīvi pieslēgties dažādām informatīvajām plūsmām.

Darbā uzsvaru liec uz jaunās informācijas absorbēšanu, kas turpmāk atvieglos pienākumus un samazinās nevajadzīgu dokumentu slogu. Radošajā sfērā vajadzētu atgriezties pie darbiem, kuriem vajadzīgs tik vien kā svaigs skats no malas, lai tos skaisti nobeigtu.

Attiecībās jāizvairās no slepenas un neētiskas rīcības, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas konfrontācijas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neļauj nevajadzīgai un nesvarīgai informācijai tevi novirzīt no atbildīga darba vai neatliekama pienākuma. Neļaujies nejaušu cilvēku ietekmei, bet parādi savu stingro apņemšanos un mērķtiecību.

Vērsis. Tavā darba ceļā gaida saspringti situāciju sižeti, tāpēc savlaicīgi sagatavojies. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam, lai spētu operatīvi pieslēgties dažādām informatīvajām telpām.

Dvīņi. Nāksies uzklausīt tavā virzienā raidītas uzslavas un arī apvainojumus, kuriem būs neliela skaudības piegarša. Pacelies pāri šai piezemētajai enerģijai, jo tavā pusē ir talants, pieredze un spēks.

Vēzis. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts. Darbā uzsvaru liec uz visas iespējamās informācijas iegūšanu, kas var palīdzēt kāda projekta virzīšanā.

Lauva. Šodien ar paškontroli būs kārtībā. Sajūtot spriedzes impulsus, spēsi uzmanību pārslēgt uz citām darbības sfērām. Tev jābūt intelektuāli elastīgam, mobilam un arī demokrātiskam.

Jaunava. Šodien izvairies no izlēcieniem, turi sevi grožos attiecībā uz naudas tērēšanu un neļaujies arī spontāniem vārdu plūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār notiekošo gan darbā, gan mājās.

Svari. Visus radušos sarežģījumus tev jāmēģina atrisināt saviem spēkiem. Attiecībās jāizvairās no gājieniem, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas izskaidrošanās.

Skorpions. Vēlme pēc spontānas rīcības cīnīsies ar veselo saprātu un apdomību. Radošajā sfērā vajadzētu atgriezties pie darbiem, kuriem vajadzīgs tik vien kā svaigs skats no malas, lai tos palaistu dzīvē.

Strēlnieks. Sadzīvosi ar cilvēkiem labi, bet tikai nepieciešamības robežās. Šodien no tevis grūti sagaidīt vairāk un labāk, nekā pieprasa darba vai personīgo attiecību minimums. Bez sirdsapziņas pārmetumiem centies veltīt laiku savas labsajūtas un skaistuma vairošanai.

Mežāzis. Šodien svarīgos pasākumus un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, jo pēcpusdienā var nepietikt enerģijas un spēka to veiksmīgai novadīšanai. Būsi ieguvējs, ja tavā arsenālā būs visa iespējamā informācija par jautājumu.

Ūdensvīrs. Ja gribi saglabāt savu ietekmi, amatu un citus labumus, kontrolē savas emocijas un kā pirmais neizaicini apkārtējos. Tava zaudētā savaldība var būt krēsla un pieminēto bonusu vērta.

Zivs. Šodien iekšējo nepārliecinātību maskēsi ar ārējo mieru un šķietamo vienaldzību. Vairies no slepenas rīcības, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas konfrontācijas.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!