Ko zvaigznes vēstī šodien? Šīs darba diena sola enerģijas…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šīs darba diena sola enerģijas…

Šīs darba diena sola enerģijas sablīvējumus vai saspīlējumus jomās, kur notiek biznesa vai politisku lēmumu izstrāde vai pieņemšana. Mēģini turēties tālāk no tādiem saietiem, ja vien pats neesi organizators.

Stīvēšanās par varu norisināties arī darba birojos. Jāvēro partneru un sabiedroto gājieni, jo viņi var spēlēt dubultspēli. Gatavojies nopietnai sarunai ar saviem vadoņiem.

Iespēju robežās velti uzmanību pretējā dzimuma pārstāvjiem, jo tieši no viņiem saņemsi vislielāko atbalstu un uzmundrinājumu kritiskās situācijās.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās jomās. Vari noķert iedvesmas brīdi, lai uzburtu kaut ko izaicinoši aktuālu. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt.

Vērsis. Labākais, ko šodien vari paveikt, ir ziedot savu laiku un varbūt arī naudu kādas globālas problēmas risinājumam. No tevis sagaidīs mīlestības un uzmanības izpausmes, tāpēc papūlies tās sniegt teicamā izpildījumā.

Dvīņi. Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Lietišķās partnerattiecības šodien jābūvē uz idejiski jauniem pamatiem. Lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Vēzis. Visiem šķēršļiem un sastrēgumiem pāri tiksi tikai ar seno draugu vai atbalstošo kolēģu palīdzību. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma neiztikt.

Lauva. Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un augstsirdīgākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par viņiem aktuālām tēmām.

Jaunava. Izmanto šo dienu darījumu komandējumiem vai attālāku biznesa partneru apmeklējumiem. Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un atraisīs tevī dzīvesprieku. Ja vajadzīgs padoms, nekautrējies to lūgt kādam, kuru cieni un respektē.

Svari. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu. Dzīvo tieši šodienā un nesiro pa pagātnes laukiem. Šodien jāskatās zem kājām vai arī tikai uz priekšu, nevis atpakaļ.

Skorpions. Izvēlies mobilu, nevis stacionāru darbu veikšanu, kas līdzēs izvairīties no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā. Izvēlies jaunus un nebijušus ceļus gan komunikācijā, gan pārvietojoties no vienas ģeogrāfiskās koordinātes uz citu.

Strēlnieks. Var gadīties, ka nonāksi kādā sapulcē, kur tiks pasludināts kāds neatgriezenisks lēmums. Tas var ietekmēt ilgstošo sadarbību. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā.

Mežāzis. Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem padomiem vai pamudinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Ūdensvīrs. Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izlīgt vai atdot parādus.

Zivs. Šodien diemžēl pastāv iespēja kļūt par peramo zēnu vai meiteni. Ja savā tuvumā jūti briestam izrēķināšanos un pat apzinoties, ka tev ir labs alibi, tomēr meklē patvērumu pēc iespējas tālāk no notikumu epicentra.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!