Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai…

Šī piektdiena ir piemērota, lai izmantotu iespējas. Pārējais no gaumes un vajadzības atkarīgs. Iespējams, vajadzēs pierādīt savus talantus un varēšanu spējā organizēt cilvēkus un vadīt pasākumus. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai labas komunikācijas prasmes palīdzēs turēties līmenī.

Biznesa, jo īpaši finanšu jomā, šī arī ir iespēju diena. Tieši šodien vari saņemt atalgojumu par agrāk slēgtajiem līgumiem un padarītajiem darbiem.

Saskarsmē ar mīļajiem uzlabosies sapratne un palielināsies savstarpējā empātija. Būs vēlme pārrunāt iepriekš pieņemtos lēmumus un ieviest tajos korekcijas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt pārāk līkumoti un koncentrēšanās spējas vājas.

Vērsis. Panākumi darba frontē tevi var apreibināt gan tiešā, gan visās citās nozīmēs. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai labas komunikācijas prasmes noteiks to, vai būsi starp tiem, kuru ievēros.

Dvīņi. Šodien apkopo darba rezultātus, savelc galus un pieliec punktus. Jautājumus un problēmas risinot, labāk izmanto kāda vidutāja pakalpojumus. To visu var attiecināt gan uz karjeru, gan personīgajām attiecībām.

Vēzis. Progress biznesā un attiecībās veidosies proporcionāli stresa izturībai un vēsajam aprēķinam. Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, kontā iekritīs kāda naudiņa vai arī dzims kāda spoža ideja.

Lauva. Naudas pelnīšanas jautājumi sāk izrādīt jau manāmas dzīvības pazīmes un tas neizsakāmi uzlabo tavu noskaņojumu. Būs jāizšķiras starp interesantu un mazapmaksātu pasākumu vai prognozējamu darbu ar samērā maziem ienākumiem.

Jaunava. Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Un vai vispār vajag? Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts.

Svari. Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien izvedīs no strupceļā kādu darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Tevi vilinās neparastas zināšanas vai cilvēki, kuri apveltīti ar īpašām spējām.

Skorpions. Šodien būs jāsēžas pie pārrunu galda un jāmēģina visus jautājumus noregulēt dialogu ceļā. Vadība sadzirdēs tavus argumentus, ja sacītajā ieliksi visu savu domu spēku un pārliecību.

Strēlnieks. Neuzticies un neiesaisties darījumos ar cilvēkiem, kuri jau vairākkārt nav pildījuši savus dotos solījumus. Esi kritiskāks gan pret viņu teikto, gan darīto. Nepārvērtē savu nozīmīgumu, iespējas un potenciālu.

Mežāzis. Iespējams, vajadzēs pierādīt savus talantus un varēšanu spējā organizēt cilvēkus un vadīt pasākumus. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem un par to, ko citi padomās.

Ūdensvīrs. Saskarsmē ar mīļajiem uzlabosies sapratne un palielināsies savstarpējā empātija. Būs vēlme pārrunāt iepriekš pieņemtos lēmumus un ieviest tajos korekcijas.

Zivs. Šodien vairs nekādu krāmēšanos ar sīkumiem. Tas attiecas uz finansēm un komercdarījumiem. Panākumi, pēc kuriem dzenies, jau gandrīz ar roku aizsniedzami. Nezaudē realitātes sajūtu attiecībā uz savu varēšanu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!