Ko zvaigznes vēstī šodien? Sestdienas enerģētiskais fons joprojām rosinās…

1 komentārs
Ko zvaigznes vēstī šodien? Sestdienas enerģētiskais fons joprojām rosinās…

Sestdienas enerģētiskais fons joprojām rosinās pievērsties savas iekšējās pasaules kārtošanai. Visi apkārtējie mēģinās tevi novērst no izplānotās sevis pārstartēšanas, bet neļaujies tam, pat ja nākas nedaudz emocionāli iekrāsot attiecības.

Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savā vēlmju un ilgu pasaulē. Tavs transcendentālais noskaņojums neietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi kontrolēt savas fantāzijas un to izpausmi.

Attiecībās toni noteiks ģimenē notiekošais. Viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet uz viena viļņa. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet variet pasapņot par nākotni vai pakavēties pagātnē piedzīvotajā.

Vērsis. Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Visi apkārtējie mēģinās tevi novērst no izplānotās sevis pārstartēšanas, bet neļaujies tam, pat ja nākas nedaudz emocionāli iekrāsot attiecības.

Dvīņi. Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nav ne mazākās vēlēšanās ar kādu skaidroties un pragmatisko sadzīvi atstāj citu ziņā.

Vēzis. Šodien izvairies no profesionālo problēmu un jautājumu cilāšanas mājas apstākļos. Pat nopūloties visu salikt pa plauktiņiem un analizējot cēloņus un sekas, gudrāks nekļūsi. Labāk izmanto šo vasarīgi silto brīvdienu baudot dabas piedāvātās relaksējošās enerģijas.

Lauva. Šodien dosi priekšroku garīgām un emocionālām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Iespējams, tādā veidā atslēgsies no savas rīcības un profesionālo jautājumu analīzes.

Jaunava. Viss, kas tavā dzīvē šodien notiek, ir sirds impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām un neracionālām jūtu izpausmēm. Nepievērs uzmanību citu diktētiem spēles noteikumiem.

Svari. Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai un nedaudz arī smalkās pasaules ietekmē, tu citā gaismā ieraudzīsi kādu cilvēku. Visticamāk kritīsi galējībās un svītrosi viņu no savu favorītu saraksta.

Skorpions. Mēģini saprast, kas ir tava iekšējā nemiera cēlonis. Sapratīsi un visi plauktiņi sakārtosies. Tev izdosies kontrolēt savas fantāzijas un to izpausmi, tāpēc garastāvoklis neietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem

Strēlnieks. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavus klupšanas akmeņus. Šodien izvairies no citu apspriešanas un ironizēšanas.

Mežāzis. Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Mierinājumu vari meklēt intelektuālās nodarbēs un norobežojoties no kņadas un pūļa. Tavs noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem.

Ūdensvīrs. Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no pēkšņā fantāziju uzplūdā uzburtā.

Zivs. Šodien pasīvi ļausies citu dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Neslēp savu iekšējo pasauli no mīļotajiem un arī viņi tev atvērs savas noslēpumu lādītes.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!