Ko zvaigznes vēstī šodien? Šajā svētdienā dominēs liriskas melodijas…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šajā svētdienā dominēs liriskas melodijas…

Šajā svētdienā dominēs liriskas melodijas un iepriekšējo dienu spriedze strauji ies mazumā. Bet dabā valdošais periodiskuma likums norāda uz laiku, ka ir jāveic izelpa un jāizbauda pauze.

Šodien mīsies nogurums ar nereālām cerībām, tāpēc nevajadzētu sevi piespiest rosīties un rīkoties. Būs labi, ja dienu pavadīsi horizontālā stāvoklī, divvientulībā ar grāmatu vai tv pulti.

Tuvo attiecību jomā ar optimistisku skatu uz dzīvi sāksi plānot kādu kopīgu pasākumu. Šim nolūkam jātērē tikai savi ietaupījumi, nevajadzētu aizņemties naudu vai kādu citu vērtību.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Mierīgi pārskati savus pēdējā laika izdevumus, īpaši tos, kas saistīti ar baudām un skaistumlietām. Ar nosvērtu prātu pavērtē savu ieņēmumu un izdevumu līkni un vajadzības, no kurām nepakam nevēlies atteikties.

Vērsis. Šodien, iespējams, atcelsi kādu izklaides pasākumu vai atteikties no interesanta kultūras notikuma apmeklējuma, vienkārši tāpēc, ka nevēlēsies izkāpt no gultas, pucēties, un atkal nebūs ko vilkt mugurā. Izvēle palikt mājās būs tava, tāpēc nevienam neko nepārmet.

Dvīņi. Ja nebūsi pārdomāti saplānojis dienu, nāksies saskarties ar nemitīgu laika deficītu. Kavēsi un aizmirsīsi norunāto, apmaldīsies trijās ielās. Laiskojoties pie aromātiskās kafijas tases, nepaslinko un uzraksti neatliekamo darbu sarakstiņu.

Vēzis. Šodien vari piedzīvot lielu piekrišanu romantisko attiecību meklētāju aprindās. To vari sajust kādā pasākumā vai arī sēžot mājās, siltās čībās un dreifējot pa virtuālās vides piedāvātājiem lauzto siržu portāliem.

Lauva. Miers, patvērums un drošības sajūta nodarbinās tavu prātu. Lai sakārtotu sevi, veic nelielu esošās situācijas revīziju. Tas attiecas arī uz mīlas lietām. Jāpiebremzē visas attiecības un jāatgriežas pie veco solījumu nokārtošanas.

Jaunava. Tavā dzīvē skanēs liegs blūzs un iepriekšējo dienu spriedze strauji ies mazumā. Šodien mīsies nogurums ar nereālām cerībām, tāpēc nevajadzētu sevi piespiest rosīties un rīkoties. Būs labi, ja dienu pavadīsi horizontālā stāvoklī, divvientulībā ar grāmatu vai planšetīti.

Svari. Pirms maka atvēršanas, pārliecinies, ka tavas finanses ir drošās rokās. Nevajadzētu aizdot naudu pat draugu lokam pieskaitāmiem cilvēkiem. Ar samērā optimistisku skatu uz dzīvi sāksi plānot šī gada atlikušos mēnešus.

Skorpions. Sarunas un attiecības organizē tā, lai spētu atklāti paust savu viedokli. Lai kādi arī nebūtu vilinājumi un provokācijas, noturies pieklājības robežās un nepārkāp neredzamās robežas.

Strēlnieks. Tuvo attiecību jomā ar optimistisku skatu uz dzīvi sāksi plānot kādu kopīgu pasākumu. Šim nolūkam jātērē tikai savi ietaupījumi, nevajadzētu aizņemties naudu vai kādu citu vērtību.

Mežāzis. Šodien nopietnāk vajadzētu attiekties pret saviem finanšu resursiem. Ar lielu uzmanību apstiprini izdevumu sarakstu, pastāv iespēja kļūdīties. Nepārsniedz pieļaujamo izdevumu limitu kā arī neaizņemies naudu.

Ūdensvīrs. Dabā valdošais periodiskuma likums norāda uz laiku, ka ir jāveic izelpa un jāizbauda pauze. Šodien būs vajadzīgs miers un klusums, lai pastrādātu pie jautājumiem, kas saistīti ar mācībām un jaunu zinību apgūšanas perspektīvām.

Zivs. Sagatavojies, jo gaidāmas negaidītas izmaiņas dienas plānos. Tie būs ārējie apstākļi, kas liks šķēršļus tavā ceļā. Var uzrasties negaidīti ciemiņi vai atklāsies defekti tik ilgi kārotajiem pirkumiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!