Ko zvaigznes vēstī šodien? Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību…

Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību rosinās pievērsties jautājumiem, kā sabalansēt darbu un mājas lietas. Fiziskās aktivitātes, īpaši dārzos un laukos, vairos tavu muskuļu tonusu ar joni gaidāmās peldkostīmu sezonas ne būt ne vieglajiem spēles noteikumiem. Diena ir kā radīta, lai vienmērīgā ātrumā kustoties, priecīgāk paskatītos uz dzīvi. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi jau salidojušo putnu dziesmu skaņām. Tik optimistiski tie uzvedīsies vien īsu brīdi.

Attiecībās toni noteiks radinieku lokā notiekošais. Viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas, mērīsiet ietekmes laukumus un svērsiet uzticību.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties kādā virtuālā ceļojumā. Tavas cirtas plivinās pavasarīgais vējš un sajutīsies, ka viss labais vēl tikai priekšā.

Vērsis. Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām, to darīsi jaunajā mēnesī, pagaidām tikai apstaigā savus valdījumus un izsver, kur ieguldīsi savus līdzekļus.

Dvīņi. Saimniecisko nebūšanu mīklas vieglāk atrisināsi, ja sauksi palīgā draugu vai kādu profesionāli konkrētā jautājumā. Ja nav ne viena, ne otra un naudas arī žēl, visu dienu vari veltīt problēmas novēršanai.

Vēzis. Gluži aizbēgt un aizmirsties nebūs tavos spēkos. Realitāte tevi turēs piesietu īsā siksniņā un nemitīgi atgādinās par sadzīviskām likstām. Izvairies no kāda jautājuma pārliekas dramatizēšanas un paskaties uz notiekošo no nelielas distances.

Lauva. Ja nelokāmi turies pie pārliecības, ka šodien vajadzētu nopietni pastrādāt, tad skaidrā prāta labad centies iziet ārā no mājas, kaut vai pastāvot uz sliekšņa un atjaunojot skābekļa līmeni asinīs. Intelektuālais darbs tevi nogurdinās un padosies gaužām smagi un ar lielu piepūli.

Jaunava. Tavu iekšējo emocionālo būtību viegli izprovocēs mājas dzīves apstākļu neatbilstība tavām vēlmēm un noskaņojumam. Kāda tuvinieka rīcība var izraisīt strīdu, kurā tiks ievilkti arī tie, uz kuriem tas neattiecas.

Svari. Diena ir kā radīta, lai vienmērīgā ātrumā kustoties, priecīgāk paskatītos uz dzīvi. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi jau salidojušo putnu dziesmu skaņām. Tik optimistiski tie uzvedīsies vien īsu brīdi.

Skorpions. Visi darbi, kas saistīti ar mehānismiem, mašīnām, iekārtām ies no rokas. Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai ierotētu pa ziemu sastāvējušās enerģijas. Minētos agregātus labāk darbini ārpus mājas – dārzā, pagalmā vai mežā.

Strēlnieks. Šodien neizvairies no īpatņiem un visādiem spitālīgajiem. Viņi tev pavēstīs to, ko nav spējīgi izdarīt parastie normālie. Ļauj vaļu iedvesmai un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju.

Mežāzis. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar savu ķermeni. Ja izvēlēsies nodarbes, kuras tevi patiesi iedvesmo, vari ieguldīt visas finansiālās un spēka rezerves.

Ūdensvīrs. Ar savu dzīvesbiedru viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas, mērīsiet ietekmes laukumus un svērsiet uzticību. Uguni notiekošajam vēl piešaus citi mājinieki par kuru viedokli pārāk nejūsmosi.

Zivs. Šodien vari izcelties un palielīties tuvinieku lokā ar savām izcilajām saimnieka iemaņām un būvniecības smalkumu pārzināšanas prasmēm. Baudījums un atzinība garantēta.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!