Ko zvaigznes vēstī šodien? Pielāgošanās spējas un saprašanās ar…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Pielāgošanās spējas un saprašanās ar…

Pielāgošanās spējas un saprašanās ar apkārtējiem cilvēkiem reizēm iegūs neveikli smieklīgu nokrāsu, jo nenopietnā uztvere traucēs reālai situāciju novērtēšanai.

Profesionālajā darbībā vajadzētu savus spēkus koncentrēt uz iedziļināšanos nevis uz dažādu viltību un apkārtceļu meklēšanu. Nāksies pielāgoties biznesa partneru divdomīgajām spēlēm. Šodien visi fakti un dati ir rūpīgi jāpārbauda, jo vari iekrist apvešanas un māņu slazdos.

Šodien jebkurās attiecībās, kas tev dārgas un sargājamas, jāizvairās no jebkuras krāsas meliem. Arī klusēšanas zeltam nebūs nekādas vērtības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes karjeras veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes. Šodien visi fakti un dati ir rūpīgi jāpārbauda, jo vari iekrist apvešanas un māņu slazdos.

Vērsis. Šodien tev būs jāpieņem otrā plāna loma vai arī jāsamierinās ar vietu kordebaletā. Neuzspied savu viedokli un nelabo citu kļūdas, bet uzsūc visu iespējamo informāciju un zināšanas, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Dvīņi. Neuzticies saldām mēlītēm un pārlieku vilinošiem solījumiem. Esi kritiskāks cilvēku izvēlē, kuriem atklājies. Bet arī nepārvērtē savu nozīmīgumu, iespējas un potenciālu.

Vēzis. Tikai neķeries pie viltus argumentiem un aizbildinājumiem. Pūloties atsvaidzināt dzīves krāsas, vari nokļūt situācijās, kur tavs glābējs un izpalīgs būs pieklājīga ironijas deva un spēja pasmieties par sevi.

Lauva. Vairāk viegluma un dabīguma uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Šī taktika nostrādās kā birojā , tā arī uz ielas vai veikalā.

Jaunava. Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā atbildības sajūta, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pajokot, pievērst uzmanību mākslas telpā notiekošajam vai vienkārši tikties ar draugiem.

Svari. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs neveikli smieklīgu nokrāsu, jo nenopietnā uztvere traucēs reālai situāciju novērtēšanai. Iedziļinies problēmu būtībā, nevis meklē ceļus to apiešanai.

Skorpions. Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie muļķīgām kļūdām un otrādi. Ja vēlies veiksmi pielabināt, rīkojies ātri un drosmīgi. Drosme tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp patiesību un meliem.

Strēlnieks. Šodien jebkurās attiecībās, kas tev dārgas un sargājamas, jāizvairās no jebkuras krāsas meliem. Arī klusēšanas zeltam nebūs nekādas vērtības. Bet arī neļauj ar sevi manipulēt.

Mežāzis. Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un būt par kolektīva dvēseli. Ģimenē vai draugu lokā tavas domas un idejas būs lielā cieņā. Šodien attiecībās nedrīksti pieļaut viltības un izlikšanos.

Ūdensvīrs. Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi noskaņots mazliet pakrāpties un pievērt acis uz dažādiem ierobežojumiem un noteikumiem. Pirms sāc rīkoties, apsver visus iespējamos notikuma variantus.

Zivs. Vari savārīt nelielas ziepes dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām. Kāds noslēpums var pabojāt garastāvokli, bet ja netēlosi pasaules glābēju, tiksi cauri veselu ādu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!