Ko zvaigznes vēstī šodien? Piektdienas enerģētika būs satraucoša, jo…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Piektdienas enerģētika būs satraucoša, jo…

Piektdienas enerģētika būs satraucoša, jo pieaugs simpātiju un arī antipātiju izpausmes cilvēku starpā. Nestabilais hormonālais fons būs labvēlīgs nekonsekventu lēmumu stimulēšanā.

Darba vidē vari sagaidīt biežu apstākļu, noteikumu un vadības uzstādījumu maiņu. Sarežģījumi radīsies, ja nespēsi pietiekami elastīgi noreaģēt uz katru radušos apstākli vai situāciju.

Attiecībās parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt personīgās dzīves notikumus. Svarīgi braši turēties pretim kairinājumiem un vilinājumiem jūtu izpausmēs.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Vēlams pievērst uzmanību signāliem, kurus raida tavs organisms un, ja saklausi trauksmes zvanus, dodies pēc profesionālas palīdzības. Apzinies, ka šodien pieņemtie lēmumi būs jāpārskata visdrīzākajā laikā.

Vērsis. Ja nesaņemsi sapratni un atbalstu no saviem mājiniekiem, noteikti to sagaidīsi no saviem darbabiedriem, klientiem vai tālumā mītošiem paziņām. Padalies savos pārdzīvojumos un kļūs vieglāk.

Dvīņi. Šodien personīgās dzīves līkloči kļūs nepārskatāmi un grūti izbraucami. Parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Ja pratīsi noregulēt straujo elpošanu un domāšanu, spēsi izvairīties no kļūdas.

Vēzis. Dienu ieteicams uzsākt lēni, lai pāreja uz darba pienākumu veikšanu nebūtu pārāk traumējoša. Garastāvokļa un dienas plānu mainība šodien garantēta, līdz ar to nebēdā, ja tev vispār nav konkrētu plānu.

Lauva. Pārāk nesaceries un nepaļaujies uz rožainiem nākotnes solījumiem. Pragmatisms robežosies ar romantiskām atkāpēm no pieņemtā. Nelieli eksperimenti radošā vai emocionālā sfērā, atvieglos bēdīgu ziņu saņemšanas gadījumā.

Jaunava. Lielos un atbildīgos darbus mēģini nobīdīt līdz pusdienlaikam. Ja lolo kādus oriģinālus un tālejošus plānus, rēķinies, ka uzradīsies kādi šķēršļi vai mūdži, kas to visu vēlēsies sabojāt. Nevienam nestāsti par saviem nodomiem.

Svari. Šodien piedzīvosi sajūtu, ka grūtākais jau aiz muguras un lielā krīze jau pārdzīvota. Gaidot uz kādu atbildi vai lēmumu kādā lietā, centies sevi nodarbināt kaut vai sadzīviskā līmenī.

Skorpions. Nesūdzies un nepārdzīvo par galīgi nebūtiskām lietām kā arī nepārdzīvo par citu cilvēku nevadāmajiem noskaņojumiem un mainīgajām prioritātēm. Gan profesionālā, gan personīgā partnerība šodien tāda uzbudināta un adataina.

Strēlnieks. Šodien nesadali savus spēkus un nepievērs uzmanību citu problēmām, izņemot gadījumus, ja palīdzība vajadzīga pašiem tuvākajiem. Nepiever acis uz saviem trūkumiem, bet centies ar tiem kaut kā tikt galā.

Mežāzis. Šodien atkal sajutīsi nepieciešamību pēc jaunas dzīves stratēģijas. Profesionālā reputācija, personīgais vai ģimenes bizness, attiecības atkal kļūs par svarīgu motivāciju, lai kaut ko jaunu uzsāktu.

Ūdensvīrs. Tava apņēmība šodien nebūs ilgtspējīga un ļoti ātri zaudēsi interesi par uzsākto. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt personīgās dzīves notikumus.

Zivs. Ja tiešām vēlies pavadīt efektīva darba piesātinātu dienu, neķeries pie darbiem, kuru veikšanas metodika un principi ir galīgi neskaidri. Tur arī iestrēgsi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!