Ko zvaigznes vēstī šodien? Piektdienai ir vajadzīgs ļoti…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien?  Piektdienai ir vajadzīgs ļoti…

Piektdienai ir vajadzīgs ļoti pozitīvs starta šāviens, lai skrējiens izdotos ar pienācīgu uzrāvienu. Dzīves spēks būs augstā līmenī, tāpēc nedrīksti meklēt ieganstus un nodarboties ar gumijas staipīšanu.

Darba krēslos nepieciešama tikai darbavietas sakārtošana un tad jau varēs rullēt. Darījumus diez vai slēgsi, bet komunikācija un sapratne ar kolēģiem un partneriem ies plašumā.

Partnerattiecībās šodien paļaujies uz viņu atbalstu. Tuvo cilvēku iesaistīšanās var palīdzēt vairot veiksmi apvienojumā ar iespēju dibināt jaunas pazīšanās un ilgstošas draudzības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien varēsi atvilkt dvēseli un izpausties sarunās, domu un ideju apmaiņās un stratēģiju zīmēšanā. Vēlams turēties pie tēmām, kuras attiecas uz tiešo darbu, uzņēmumu vai sociālo vidi.

Vērsis. Vari piedzīvot profesionālus panākumus, ja nevilcināsies ar atbildes sniegšanu un nemeklēsi šķēršļus, kuru nav. Piedāvājums jāgrābj ciet aizvērtām acīm un jāpaļaujas uz savu iekšējo redzi, kura tevi nepievils.

Dvīņi. Prieks un darbs kā izklaide ir tavs šodienas moto. Tomēr vairies prieku pārvērst haosā. Gaidi labas ziņas un kravā ceļasomu kādam braucienam vai komandējumam.

Vēzis. Sadarbība un spēja slēgt darījumus šodien ir iespējama tikai ar nosacījumu, ka piekrīti partneru atšķirīgajam viedoklim un rīcības stilam. Nākotnes bilde, kuru šodien zīmēs tavi kolēģi un darījumu partneri, var tevi gan fascinēt, gan mulsināt.

Lauva. Šodien tavs personības spēks un profesionālā ietekme palīdzēs realizēt gan personīgos, gan biznesa projektus. Darba grupā būsi līderis un galvenais runātājs. Vari uzņemties arī finanšu darījumu kārtošanu.

Jaunava. Šodien daudz kas atkarīgs no tavas reakcijas ātruma. Darbā jārīkojas apņēmīgi un droši, tomēr visu uzņēmuma vai organizācijas risku uz saviem pleciem nekrāmē un parakstus uz dokumentiem neliec..

Svari. Savu entuziasmu un sparu centies izmantot maksimāli un neļaujies atslābumam pirms noskanējis piektdienas finiša zvans. Izdosies veiksmīgi un laikā pabeigt iesākto un apkopot statistiku par savu paveikto darbu.

Skorpions. Ārējie apstākļi būs tev labvēlīgi un gandrīz nekas nespēs tev stāties ceļā plānu realizēšanā. Tieši tāpēc, dienai ritot, tava varēšanas un gribēšanas apetīte tikai pieaugs. Parādīsies interese par visu jauno un pat apsvērsi iespēju kaut ko pamācīties.

Strēlnieks. Mēģini nomainīt savas darbošanās un domāšanas nesteidzīgo ritmu uz jestrākiem toņiem. Jākļūst drosmīgākam un riskēt gribošam. Galvenais pašam nekautrēties par savām slēptajām vēlmēm un ambīcijām.

Mežāzis. Ieteicams sākt ar atbalsta iekarošu pie visaugstākajiem un visietekmīgākajiem. Piemērota diena, lai dibinātu kontaktus un paplašinātu savu profesionālās un privātās ietekmes sfēru.

Ūdensvīrs. Drīzāk būsi aizņemts ar dzīvesvietas labiekārtošanas jautājumiem, nevis profesionālo plānošanu. Veikalos pēdējā izpārdošanas, tas ir jāizmanto. Darījumus diez vai slēgsi, bet komunikācija un sapratne ar partneriem ies plašumā.

Zivs. Priecājies – tava konta cipariņš šodien var krietni pieaugt, pateicoties kādam anonīmam avotam, ārvalstīs mītošam sponsoram vai vienkārši puslegālam darījumam.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!