Ko zvaigznes vēstī šodien? Neticami, bet brīnumu un…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien?  Neticami, bet brīnumu un…

Neticami, bet brīnumu un dāvanu mēnesis ir klāt. Tātad jābūt lielam spēku pieplūdumam, lai pienācīgi sagatavotos dāsno būtņu apciemojumam, un jau ar pirmo mēneša dienu enerģijas plūst mūsu virzienā. Sagaidīta pirmā Advente, tāpēc smalkjūtīgi un sirsnīgi vari parūpēties par tiem, kam klājas bēdīgi – gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Būs dota iespēja saredzēt un sajust vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai tādā gadījumā, ja pats to no sirds vēlies.

Bet sirdī, sirdī jau ingvera un karstvīna aromāti. Būsi ļoti iejūtīgs, maigs, ar vēlmi mīlināties un ierušināties pēļos ar karstvīna glāzi un mīļotā elpu pie vaiga. Ja mīļotais cilvēks jūtas apmulsis un nespēj pieņemt kādu lēmumu, palīdzi viņam šajās krustcelēs stāvot.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Dāvanu un brīnumu mēnesī tu esi vien soļa attālumā no gaidītās atzinības un panākumiem. Esi savaldīgs un nogaidošs, būs, viss būs tieši tā, kā to vēlies! Vēl šis mēnesis ir nozīmīgs ar to, ka tev ir labas izdevības atbrīvoties no uzkrātajiem krāmiem un sārņiem. Tiešā un pārnestā nozīmē atbrīvo telpu jaunajam.

Jā, lielākie izaicinājumi un brīnumi tevi sagaida tieši profesionālajā sfērā. Bet vai tad tieši tāds nebija tavs nodoms un plāniņš? Ko tu dosi pretī? Daudz variantu jau nav. Tas būs viss tavs laiks un visi tavi spēki. Padomā, vai esi uz to gatavs. Būs labi priekšnoteikumi sava personīgā biznesa paplašināšanai, īpaši radošajās sfērās.
Tev pietiks talanta uz svētku laiku sarūpēt papildus ienākumus un vari cerēt uz aizdotās naudas atgriešanos vai uz iespaidīgām dāvanām.

Decembrī jauna, dzestra un jestra elpa ieplūdīs arī tavu attiecību pasaulē. Aizraujošas iepazīšanās un jūtu atdzimšana esošajās savienībās liks tev apzināties, cik svētīts esi ar savu mīļoto. Pievērs uzmanību savam tēlam un uzdrošinies pamēģināt brīnišķīgās pārvērtības. Tas būs kā aromātiska karstvīna malks tavai pašvērtībai. Un zināms, kur vesela pašvērtība, tur daudz ieinteresēto.

Lai harmonisks un vesels pārdzīvotu ziemassvētku laiku, un vēl atliktu spēka atkorķēt šampanieti Jaungada naktī, neaizmirsti par miega nozīmīgumu. Saspringtajā un piesātinātajā gada nogales grafikā, kā absolūti svētas un neaizskaramas, iezīmē savas naktsmiera stundas. Lai 2020.gadā, viss būtu tieši tā, kā tu vēlies!

Vērsis. Pārsteigumu, steigas un nobeigumu laiks tavā dzīvē būs ievērojams ar to, ka tu nepieskaņosies apstākļiem, bet gan mēģināsi tos pakļaut savām vajadzībām un interesēm. Lai to panāktu, neiztikt bez piepūles. Kā gan savādāk! Vēl viena mēneša dilemma – ieklausīties apkārtējos vai pieņemt lēmumus neatkarīgi. Visas atbildes ir tevī.

Kā jau gada izskaņā pienākas, darba kļūs aizvien vairāk. Tikai prasmīga plānošana tevi var pasaudzēt no izdegšanas un svētku izniekošanas, atgūstot negulēto. Izvairies no sarunām, apspriedēm un citām kolektīvās domāšanas formām, ja tās tieši neskar tavus pienākumus. Šomēnes atceries, ka priekšniecības visuredzošā acs tevi vēro un, ja tiksi galā ar mēneša uzdevumiem, tiksi atalgots un jauno gadu vari sagaidīt labākā krēslā ar labāku algu. Šomēnes izdevīgāk būt vienpatim, nekā kolektīva pārstāvim. Drīz sapratīsi, ka šī taktika atmaksājas.

Silto zeķu, kamīnu un karstvīna mēnesī sadzīvošana ar mīļoto veidosies harmoniska ar noteikumu, ka atmetīsi greizsirdību attiecībā pret partnera darbu, draugiem, hobijiem. Tuvu un vēl tuvāk šajā gadījumā nenozīmē labāk. Respektē partnera personīgo telpu un laiku. Ja ignorēsi šo prasību, Ziemsvētku laiks var izvērsties par telpas un mantas dalīšanas pasākumu. Ja esi viens/viena, un svētku laika korporatīvās ballītes izmantosi kā iespējas atrast draudziņu, piebremzē ar savas personības pārspīlējumiem. Esi dabiskāks un būs visas iespējas piesaistīt ļoti interesanta un nobrieduša cilvēka interesi. Lai attiecību aizmetni nenogalinātu, nedižojies ar savām emocijām un sajūtām.

Tā kā decembris ir viesošanās, ballēšanās un intensīvas saskarsmes laiks, tev vajadzētu filtrēt pasākumus, kurus apmeklēt un cilvēkus, ar kuriem kontaktēties. Nav nekā nomācošāka un enerģiju dedzinoša, kā destruktīvi un pesimistiski cilvēki. Optimismu un vitalitāti tev 2020.gadā!

Dvīņi. Ja uz Ziemassvētku laiku vairs nebūs neviena cilvēka, ar kuru vari sazināties nekļūstot aizkaitināts, tas ir pēdējais signāls, ka tev jādodas garajās brīvdienās. Pretējā gadījumā sabojāsi svētkus gan sev, gan tuviniekiem. Labāk negaidi pēdējā piliena vai pēdējā vārda dramatisko brīdi, bet jau laikus paņem dažu dienu pauzi un mizantropija pazudīs kā nebijusi.

Ja profesionālajā dzīvē izvirzītie mērķi nav pietuvinājušies ne pa centimetru, tas nozīmē vienu no diviem – vai nu izvēlētais ceļš ir nepareizs, vai arī mērķis ir tikai mirāža. Sarežģītākais būs pašam sev atzīties, ka vējā palaists laiks un izšķiesti spēki. Tomēr, ja nepaskatīsies patiesībai acīs, zaudējumi būs vēl lielāki. Decembra otrajā pusē radīsies vēlme uzgāzēt, paspēt, pierādīt. Bet to darīt nevajag. Tas būs pa tukšo – neviens neredzēs un nenovērtēs. Atdzimšana notiks, sākot ar 26.decembra jauno mēnesi un Saules aptumsumu. Būs gan idejas, gan iedvesma, tomēr reāli pie to īstenošanas varēsi ķerties tikai jaunajā gadā.
Ar naudas tērēšanu gan šomēnes tā prātīgi. Atrodi mazo zelta vidusceļu starp skopumu un taupīgumu.

Ja šajā dāsno pasaku tēlu mēnesī tev nākas ciest dēļ nelaimīgas mīlestības, paskaties uz situāciju bezkaislīgi. Vai tev līdzās ir vajadzīgs cilvēks, kurš pret tevi ir vienaldzīgs? Pārstāj sevi barot ar pasaciņām, ka viss mainīsies un ieraugi tos, kuru actiņas mirdz tavā klātbūtnē.
Gatavojies un trenē savu pacietību, jo vīri, sievas un pastāvīgie partneri šomēnes būs untumaini, niķīgi un apvainojušies. Tāds nu likteņa sods tev šogad svētku laikā.

Šajā ne būt ne vienkāršajā decembra bildē būs sarežģīti demonstrēt vitalitāti un dalīties optimismā. Spēkus varēsi atgūt un prātu nomierināt pie dabas. Izmanto šo dziedinošo spēku. Lai tev jauniem uzsākumiem bagāts 2020.gads!

Vēzis. Gaidot un cerot uz baltiem ziemassvētkiem, esi drošs, ka bezdarbība un uzmanības deficīts tev nedraud. Tomēr šomēnes kā svarīgāko ierindo pašu sevi. Tev vajag gan sevi palutināt, gan pažēlot, gan nākamā gada svarīgākās vadlīnijas izštukot.

Mēneša sākumā no vadības puses vari saņemt īpaši glaimojošas uzslavas vai arī iznīcinošu nopēlumu. Viss atkarīgs no tava apsviedīguma. Šis nav eksperimentu un jaunu pieeju testēšanas brīdi. Te būs jārukā melnu muti. Mēneša otrajā pusē jau vari atļauties pacelt balsi iebildumiem, darīt pa savam vai improvizēt. Kā par brīnumu, tieši to novērtēs tavi citkārt tik piekasīgie priekšnieki. Pieaugs tava autoritāte kolektīvā un tev uzticēs vadīt kādu jaunu projektu vai pasākumu. Nebaidies no atbildības, tevī būs līderim nepieciešamais krampis.
Materiāli tiksi atalgots pēc nopelniem un svētku galda cepeti varēsi izvēlēties labu labo.

Mīlestība un nauda reizēm var kļūt par nāvīgām ienaidniecēm un tieši decembrī šī situācija var sasniegt savu kulmināciju. Attiecībās nauda var kļūt par strīdu objektu vai arī attiecības gribēsies veidot ar ļoti merkantiliem un savtīgiem nolūkiem. Jaunās romantiskās aizraušanās var sākties pēkšņi un negaidīti un tikpat negaidīti beigties.
Ja esi ar savu mīļoto jau vairākus gadus eglīti rotājis un pašsaprotami tiecies uz attiecību formalizēšanu, tad ņem vērā, ka šomēnes sarunas par precībām nebūs sekmīgas. Vēl nav laiks.

Vitalitāte un dzīvesprieks tevī šomēnes liku likām, vari un vajag ar to padalīties, citādi pāri plūstošā enerģija var aiziet neceļus. Klausi sirdij un izbaudi ģimenisko svētku rituālu ar pārbaudītajām receptēm. Bez nostalģijas par pagājušo un neziņā par jauno 2020.gadu!

Lauva. Decembrī apkārt notiekošais mudina vērties debesīs, lai ieraudzītu Rūdolfa dāvanu kamanas, tomēr tev lietāk noderēs kārtīga sazemēšanās. Zemes lietām būs vajadzīga tava klātbūtne. Autoritārismu nomaini ar demokrātismu.

Darbos, kas nodrošina tavu iztiku, šomēnes nebūs laika ieskrieties, iešūpoties vai kā citādi pastiept gumiju. Jau no pirmajām decembra dienām vajadzēs drasēt ar pilnu jaudu. Darba procesā būs jāpiedalās, nevis tas jāuzrauga, pretējā gadījumā kolēģi izveidos vienotu flangu karā pret tevi. Un tu jau zini, viens nav karotājs. Lai gadu pabeigtu uz pozitīvas nots, pirmkārt un galvenokārt tiec galā ar sarežģītākajiem darbiem. Vari saņemt labvēlīgu attieksmi vai par rokas pieturēšanu kāpjot pa karjeras kāpnītēm, no kādas sieviešu kārtas vadītājas vai kolēģes.
Nu, bet tēriņi būs ar lielu vērienu un tev raksturīgo pompu. Skaties, lai gada sākumā nebutu jāķeras pie ātrajiem kredītiem.

Personīgajā dzīvē, paldies visiem augstajiem spēkiem, piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Ziemassvētku brīnums var notikt un tieši šomēnes vari piedzīvot sen loloto tikšanos. Jaunās attiecības ātri un vētrainu uzņems apgriezienus. Stabilajās un ilgtermiņa attiecībās nebūs garlaicības un rutīnas, tās piepildīs jautrība un nerātnums ar labiem aktiermākslas elementiem. Tavas mājas svētku laikā var pārvērsties par draugu un radu pulcēšanās vietu, par ko jutīsies pagodināts, nevis rūpju nomākts.

Veselība tevi nepievils ar vienu noteikumu, ja atteiksies no valdonības un neiesaistīsies konfliktos. Svētkos svarīgi nevis ātri pieēsties, bet gan lēnām un nesteidzīgi izbaudīt, kvalitatīvu cienastu, krāšņo atmosfēru un klātesošo atzinību. Lai daudzsološs 2020.gads!

Jaunava. Kamēr citi rotās māju un sētu, svētkus gaidot, tu pūlēsies saglābt vai sakārtot to, kas mīt šajā mājā, proti savu ģimeni. Loģika, saprāts un vēsais prāts nebūs tavi palīgi, tev būs jāsauc palīgā sirds gudrība un emocionālā inteliģence.

Profesionālajā realizācijā ir visi priekšnosacījumi, lai kļūtu par darba trieciennieku, vai senākā pagātnē to dēvētu par ”piecgadi trijos gados”. Priekšniecība var palūgt uzņemties kādu ārkārtas projektu vai atrisināt kādu neordināru problēmu. Un tevi motivēs nevis iespēja saņemt prēmiju vai pavirzīties pa amatu kāpnēm, bet gan vēlme sev pašam pierādīt, ka esi uz to spējīgs. Ja, gadījumā, esi jauna darba meklējumos, nopietni izturies pret it kā mazsvarīgiem piedāvājumiem, tieši tie var izrādīties visizdevīgākie.
Decembrī nedrīksti iesaistīties finanšu avantūrās un neļaujies pierunāties uz ”dzīvē visizdevīgāko darījumu”. Dažādi mākleri un žuļiki būs apveltīti ar zelta mēlītēm.

Kā jau minēju, attiecību sfērā decembris nebūs vienkāršs un apcerīgs laiks. Tavs mīļotais var slīkt problēmu jūrā un, protams, cilvēks, kuram ūdens smeļas mutē, nevar ļauties romantikai un kaislīgām jūtu izpausmēm. Uzmanības un mīļuma deficīts tevī modinās aizvainojumu. Uzmestā lūpa situāciju nepadarīs vieglāku, tāpēc labāk lūko pēc metodēm, kuras tiešām jūs abus stiprinās un atvieglos saprašanos. Runājiet un ļoti uzmanīgi klausāties viens otrā.
Ja tava sirds vēl ir brīva, ļauj tai arī palikt šādā statusā vēl kādu brīdi. Neķeries pie katras skaistās sniegpārsliņas.

Lai jauno gadu sagaidītu pie labas fiziskās un garīgās kondīcijas, svētku atzīmēšanas scenāriji un piedāvājumi rūpīgi jāapsver. Lēmums jāpieņem racionāls, finansiāli izsvērts un ļoti savlaicīgs, izvairoties no neprognozējama vājprāta. Tad nu, apdomīgā priekā!

Svari. Mēnesis, kuru gleznaini dēvē par brīnumu laiku, tev tiešām sagādās pārsteigumus. To patieso jēgu un ietekmi uz tavu dzīvi varēsi aptvert tikai pieaugot laika distancei. Decembrī svarīgākā ir dvēseles harmonija un pārdomāts režīms.

Darba sfērā tev būtu jāvairās kļūt par savu personīgo ambīciju upuri. Adekvāti izvērtē savu varēšanu un neatsakies no kolēģu palīdzības, jo draud briesmas noslīkt darbu un pienākumu jūrā. Vēl jo draudīgāks tev solās būt mēneša vidus, kad var piemeklēt neparedzētie. ārkārtas vai tā dēvētie force majeure apstākļi. Esi tam gatavs un nepaniko. Situācija atrisināsies ātri un ar minimālām sāpēm. Šajā laikā atmet jebkādas domas par darba maiņu. Mēneša izskaņa jau rādās daudz harmoniskāka, būs iespējas parādīt savu intelektuālo potenciālu un izkoptās saskarsmes prasmes. Eleganti risināsi problēmsituācijas, kuras jebkuru citu nokautētu uz līdzenas vietas.

Šajā pārdomu laikā arī tevi urdīs daži mūžīgie jautājumi par jūtu dzīvotspēju, partnera piemērotību un ”kāpēc man tā” tēmu. Analizēsi, svērsi un nav izslēgts, ka mīļotajā saskatīsi vairāk mīnusus, nekā plusus. Nesteidzies pārtraukt attiecības, jo pavisam drīz atklāsi, kādā greizā spogulī esi skatījis visu ainu. Ap svētku laiku visums piespēlēs unikālu iespēju tiem, kuri ir pašķīrušies, atkal mest tos kauliņus kopā. Iespējams, ieraudzīsiet viens otru pavisam citā gaismā un sapratīsiet, ka jūsu stāsts vēl nav beidzies.

Decembra sākumā tavu spēku baterijas būs patukšas, tāpēc atrodi tikai sev piemērotākos veidus kā atgūt vitalitāti un uzturēt optimismu. Šajā gadījumā vari atļauties būt egoistisks. Sagaidot jauno gadu, droši eksperimentē ar garšvielām bagātiem un eksotiskiem ēdieniem un ne mazāk eksotiskiem dzērieniem.

Skorpions. Visa tā akciju, dāvanu, ziedojumu, egļu un obligāti brīvprātīgo pasākumu padarīšana tev būs līdz kaklam. Gribēsi aizbraukt, pazust vai ierakties un gulēt ziemas miegu. Bet kas tev deva!

Darba attiecībās decembra pirmajā pusē tev vajadzētu dot klusēšanas vai neiejaukšanās zvērestu. Būtībā tev būs taisnība, tikai šoreiz tā būs kā abpusgriezīgs zobens, kura savainos tevi pašu. Mēneša vidū, ja nebūsi visus visur aizsūtījis, atmosfēra nomierināsies un aktuālās problēmas atrisināsi neformālos apstākļos. Tavas jaunās idejas tiks uztvertas ar lielāku entuziasmu, ja tās prezentēsi dzerot rīta kafiju, nevis sasaucot kārtējo sapulci. Pierunā sevi apmeklēt vienu otru korporatīvo ballīti, jo nekad nevari zināt, kādu cilvēku tur satiksi. Pastāv iespēja tur iepazīties ar personu, kura izrādīsies īpaši noderīga tavu profesionālo nodomu īstenošanā.
Materiālo labklājību uzlabosi jaunajā gadā, bet šobrīd pat nesapņo par ātrajiem kredītiem, nevairo citas parādsaistības un izvairies no naudas aizdošanas.

Mīlas pinekļi šomēnes ar asām egļu skujiņām. Pat viens nelaikā un nevietā izteikts vārds var izraisīt drāmu. Tu un tavs mīļotais būsiet īpaši jūtīgi. Pasaudzējiet viens otru.
Ja tev nav mīļotā, kuru sabučot zem āmuļiem, nesteidzies atzīties kādam no taviem draugiem/draudzenēm. Diez vai tā būs laba doma.

Lai kaut nedaudz atslēgtos no visas svētku un gada izskaņas kņadas, un noturētu sevi apmierinošā psihoemocionālajā tonusā, nejūties vainīgs un ļaujies pazušanas dziedinošajai vientulībai. Izmanto vakarus vai brīvdienas, lai dotos tur, kur vari nodoties tikai tam, ko prāts un sirds vēlas. Jaunajā gadā meklē iespējas izbaudīt dažādas pieredzes un tās var būt arī galējības!

Strēlnieks. Tev visa šī rūķu, piparkūku un dāvanu kņada ies tīri labi pie sirds. Parādīsies ”otra elpa” un riktīgs uzrāviens. Izmanto šo vitalitātes pacēluma fāzi, la ieviestu kārtību savos lietišķajos un personīgajos failos.

Mēneša sākumā darbā būsi noskaņots kalnus gāzt un mākoņus stumt. Tev viss izdosies un padosies. Tavu sasniegumu sarakstā var būt arī jauna darba vieta vai jauns līgumdarbs. Argumentējot savu viedokli darba vai citās svarīgās pārrunās esi konsekvents. Saglabā takta sajūtu vērtējot citu padarīto, jo reiz aizskartais tev to pieminēs ilgi un uzstājīgi.
Nežēlo līdzekļus, lai nokļūtu uz pasākumiem, kuros apgrozās vajadzīgie cilvēki. Mēneša beigās bilance būs pa nullēm, tomēr drīz vien nāks padoms un varianti, kā uzlabot situāciju.

Šomēnes savu pastāvīgo attiecību durvis labāk turi aizvērtas un neļauj radiņiem vai citiem saimes pārstāvjiem tās virināt pēc sava prāta. Padomus par kopdzīves jautājumiem nemeklē ne pie tuviniekiem, ne terapeitiem, jo visas atbildes ir tevī.
Jaunu attiecību uzsākšanai šķēršļus liks nostalģija. Ilgu migla tev traucēs ieraudzīt potenciālos un daudzsološos kandidātus. Jātiek vaļā no šī dvēseles stāvokļa.

Spēj jebkurā brīdī mainīt darbības plānu un pieskaņoties jaunajai izvēlei. Noķer īpašās svētku maržas un krāsas. Lai Jaunajā gadā tava piedzīvojumu meklētāja daba mudina doties, izmēģināt, nobaudīt, noriskēt!

Mežāzis. Balto svētku mēnesī, bet ar to baltumu neko nevar zināt, tu sajutīsies koncentrējies, sagrupējies un gatavs lielajam lēcienam. Ja nu tomēr lēciens nesanāk, tad vismaz kārtīgs sprintiņš. Šis tev nav vienkāršs, bet ļoti produktīvs laiks.

Profesionālajā darbībā decembris ievērojams ar to, ka tavā virzienā plūdīs neskaitāmi piedāvājumi un, protams, līdz ar tiem paveras perspektīvu durvis. Tomēr jaunajām iecerēm vajadzētu nobriest, tāpēc tās labāk atlikt uz nākamo mēnesi. Produktīvākas un ar sasniegumiem bagātākas būs mēneša beigas. Vari būt mierīgs, svētvakara cepeti varēsi omulīgi baudīt, nedomājot par atliktajiem vai nepabeigtajiem darbiem. Par decembrī paveikto saņemsi pieklājīgu atlīdzību, kuru tērējot, lūko lai visi čeki un garantijas taloni būtu kārtībā.
Notikumiem un pasākumiem bagātajā laikā ar savu dzīvesbiedru biežāk dodieties ārā no mājām. Tas varētu būt neilgs ceļojums vai Kauņas ziemsvētku tirdziņa apmeklējums, kurš jūsu starpā iedegs mazo romantisko gaismiņu, neskatoties uz kopā nodzīvoto laiku. Ja tev pagaidām nav draudziņa, tad noskaņojies uz mazliet nerātnu saspēli ar ballītēs sastaptajiem potenciālajiem kandidātiem. Tev jābūt pievilcīgam, pārliecinātam un asprātīgam. Iespējamā tikšanās solās pāraugt ilgstošā romānā. Šoreiz scenārija autors būsi tu pats, tātad viss ir tavās rokās.

Svētku kulminācijas laikā būtu jāspēj redzēt nedaudz tālāk un atļauties nedaudz vairāk. Lai Jaunajā gadā tava iedzimtā pašcieņa gādā par neuzbāzīgo eleganci un jēgpilnu konservatīvismu visos procesos.

Ūdensvīrs. Decembrī atceries, ka galvenais palīgs sev, esi tu pats. Nerēķinies ar tuvinieku, draugu un kolēģu iespējamo atbalstu, tomēr viņus ignorēt arī nevajadzētu. Koncentrējies un saņemsi atbildes uz visiem tevi interesējošajiem jautājumiem.

Kamēr citiem decembris ir lielo brīnumu gādāšanas un gaidīšanas laiks, tu pārsteigsi sevi profesionālajā darbībā. Šeit nebūs robežu un nevajadzētu būt pieticīgi kautrīgam. Savus sasniegumus cel galdā un par tiem atklāti runā. Pašreklāma ievērojami pacels tavu akciju cenas darba tirgū. Lai nekļūtu par steigā pieņemtu lēmumu ķīlnieku, pārliecinies, ka saņemtā informācija ir ticama. Darba vidē var uzrasties cilvēks, ar kuru esot saskarsmē, enerģiski uzlādēsies un gūsi impulsu aktīvai rīcībai.
Naudas upe decembrī būs pavasarīgi strauja un sasalums tuvākajā laikā nav gaidāms.

Ģimenes dzīvē un attiecību pasaulē tev vajadzētu orientēties uz pozitīvismu un konstruktīvām izmaiņām. Izskatās, ka sarunu iniciators būs tavs partneris, un tev tik vien atliks kā atbalstīt viņa ieceres. Cik tālu kādu var atlaist vai cik tuvu pielaist? Tāds būs jautājums. Tikai jēgpilnā komunikācijā ar partneri spēsi rast atbildi. Un jēgpilnai un piepildītai jābūt arī jūsu laika pavadīšanai – tas ir veids kā izrunāt un sasiet saplēstās stīgas.
Sveču liesmu un zvīguļu gaismā aizsāktās jaunās attiecības uztver kā izklaidi. Izgaistot svētku reibonim, atklāsi, ka jums ir maz kopīgā.

Jaunajā gadā neraizējies par to, ko padomās sabiedrība, esi gatavs uz visu, izņemot garlaicību!

Zivs. Gada izskaņā varēsi nesāpīgi un bez tālejošām psihoemocionālām traumām pielikt punktu izsmeltām, izžuvušām vai mirušām lietišķajām attiecībām. Varēsi turpināt ceļu bez ieciklēšanās uz pagātni, ar cerībām un iedvesmu.

Tiešām aizraujošu vilinājumu bagāts būs tavs profesionālais ceļš šajā gaidu un cerību mēnesī. Galvenais, ka tu pats saskatīsi iespējas un sapratīsi, pa kādiem ceļiem ejot, tur var nokļūt. Darba lietās nepaļaujies uz savu atmiņu, labāk visu dokumentē. Sarakstei, līgumiem un citiem lietišķajiem papīriem jābūt nevainojamā kārtībā, ja nu nākas pierādīt savu nevainību. Izskaidrošanās situācijās ieņem klusējošā un neredzamā pozīciju. Ja spēsi, tā būs vislabāk.
Naudiņu gan tērēsi vajadzīgām un nevajadzīgām lietām. Bet, kad tad vēl, ja ne svētku laikā. Galvenais, lai būtu, ko tērēt. Būs!

Decembrī ”atņemiet Amoram bultas, atņemiet Amoram tās!” Visticamāk, ka amoriskās aizraušanās tev apmiglos veselo saprātu. Galvenais ir laikus pamosties un pa miegam nesastrādāt neatgriezeniskas lietas. Nesāc rakņāties pagātnē, vari nonākt uz šķiršanās robežas dēļ kaisles deficīta. Varbūt ir iespēja visu atjaunot? Nebaidies ne no kā! Dažkārt ir iespējams ieraudzīt vienu un to pašu sniegpārsliņu divreiz. It īpaši, ja netici aizspriedumiem.

Domā par organisma attīrīšanu, atslodzes dienām, saprātīgu badošanos un izvairies no infekciozām vietām. Jaunais gads vienmēr saistās ar sentimentu un cerībām. Tā izdošanās būs atkarīga no garastāvokļa, gadījuma, kompānijas vai iekšējā emocionālā stāvokļa.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru