Ko zvaigznes vēstī šodien? Kosmisko spēku saspēles šajā sestdienā…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Kosmisko spēku saspēles šajā sestdienā…

Kosmisko spēku saspēles šajā sestdienā dod iespēju notikt samiernieciskām un stabilizējošām situācijām. Apstākļi var būt tev labvēlīgi un vienlaikus arī paskarbi, bet tie noteikti palīdzēs realizēties tavas personības labākajai daļai. Ja pārmaiņas neskars tevi personīgi, tad tās var attiecināt uz sadzīvi.

Personīgajās attiecības ievērojami uzlabosies savstarpējā sapratne un uzticēšanās. Tevi var pēkšņi pārņemt atklāsme, ka nolasi savi mīļoto pat bez vārdiem. Vari izpausties un realizēties romantiskajos randiņos.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tevi var pavedināt tiešā vai pārnestā nozīmē. Neatvairāmi šķitīs kādi piedāvājumi vai paša priekšnojautu realizācijas alkas. Bet kārdinošie brīnumputni tik viegli rokā nedosies, bet, ja notversi, vari vilties.

Vērsis. Lielo pārmaiņu iespējas tavā ģimenes dzīvē vai tās struktūrā kļūst arvien konkrētākas. Situāciju nianses tevi var skart dziļāk, nekā biji paredzējis, tāpēc vingrinies paškontrolē.

Dvīņi. Mazliet sarūgtinās cilvēku uzvedība, kuru vērtības un morāli tu augstu vērtē. Ja tiec pilnīgi izsists no līdzsvara, atceries, ka viss ir mainīgs un nepastāvīgs un šīs izmaiņas skar arī cilvēku spēju būt uzticīgiem saviem principiem.

Vēzis. Daudz kas no iecerētā izvērsīsies tieši pretēji plānotajam, bet tas nenozīmē, ka saņemsi sliktāku rezultātu. Tev būs sarežģīti noturēties pie ierastā vai ieplānotā grafika un arī nevajag.

Lauva. Ieņem filozofisku nostāju attiecībā uz centrbēdzi tavā maciņā vai bankas kontā. Pārvērtē attieksmi pret ienākumu avotiem un ieņem elastīgu attieksmi pret mūžam mainīgajiem apstākļiem.

Jaunava. Gribēsi sacelties pret valdošajiem noteikumiem un ierobežojumiem, pieprasot vairāk brīvības mīlestībā, radošajās izpausmēs. Vienkārši aizstāvēsi savas dabīgas tiesības būt pašam un atšķirties no pārējiem.

Svari. Šodien būsi ļoti miermīlīgi noskaņots, bet apkārt valdošā atmosfēra, turpretī, var izrādīties diezgan kareivīgi noskaņota. Tev paveiksies izvairīties no vietējā mēroga avārijas situācijām.

Skorpions. Pārsteigums kā zibens spēriens var nākt no taviem bērniem vai romantiskā partnera. Neuztraucies, jo pārmaiņu vējš tev dos brīvības sajūtu un iespēju saskatīt jaunas perspektīvas.

Strēlnieks. Dieniņa pat varētu izvērsties diezgan saulaina, bet ar nosacījumu, ka paliksi mierīgs un nelokāms un nešūposies kā vēja vijole līdzi visām apstākļu un dekorāciju maiņām.

Mežāzis. Šodien tev nav jābaidās eksperimentēt ar jaunām ārstniecības vai dziedniecības metodēm. Bet dakterīšus izvēlies sen pazīstamos vai tavu uzticību izpelnījušos. Vislabāk palīdzēs garas pastaigas un mierīgs prāts.

Ūdensvīrs. Jebkurā attiecību modelī tieši tev būs jāuzņemas visa atbildība vai arī tevi piespiedīs to darīt. Pat tādi cilvēki, kuri ir izpelnījušies tavu uzticību, visnegaidītākajā brīdī var vilkt plediņu uz savu pusi.

Zivs. Pierastie stereotipi gan attiecību veidošanā, gan pienākumu pildīšanā šodien nestrādās. Nav jēgas mēģināt paredzēt notikumu attīstības detaļas un cilvēku attieksmi pret tevi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!