Ko zvaigznes vēstī šodien? Kā allaž pirmdienas nospiedošā enerģētika…

Pievienot komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Kā allaž pirmdienas nospiedošā enerģētika…

Kā allaž pirmdienas nospiedošā enerģētika neļaus atslābt. Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem kāpt sev uz galvas. Intelekts un prāts šodien strādās ar autoritatīvām metodēm un darbosies kā lieljaudas dators.

Attiecību aizbildne šodien organizējusi viltīgus pārbaudījumus saviem galminiekiem. Testēs spēju pielāgoties un līdzi just. Dzims jaudīgs spēks, kas var palīdzēt demontēt to, kas dzīvē vairs nav vajadzīgs un atrodas miršanas stadijā. Tās var būt baudas, aizraušanās vecas draudzības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Vērsis. Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem kāpt sev uz galvas. Intelekts un prāts šodien strādās ar autoritatīvām metodēm un darbosies kā lieljaudas dators.

Dvīņi. Pēc tik saspringtām dienām, vienatne tev galīgi nenāks par skādi. Tas pat varētu līdzināties labai turku pirtij, kas šoreiz tonizēs nevis ķermeni, bet garu. Tavu labsajūtu arī ietekmēs veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Vēzis. Attiecību jomā notiks testiņš uz spēju pielāgoties un līdzi just. Dzims jaudīgs spēks, kas var palīdzēt demontēt to, kas dzīvē vairs nav vajadzīgs un atrodas miršanas stadijā. Tās var būt baudas, aizraušanās vecas draudzības.

Lauva. Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas un taktiskuma smalko nianšu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, smalkā pasaule uzgavilēs un saņemsi kādu nemateriālu balvu.

Jaunava. Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, neuzkrītošu palīdzību vai acu pievēršanu situācijās, kurās jābūt mēmam un neredzamam.

Svari. Vislabākais tevi gaida tuvākajās dienās, bet lēnām jau vari sākt riktēties. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, sajutīsi ar sesto maņu.

Skorpions. Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso attieksmi kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris visu pareizi nolasīs.

Strēlnieks. Starp tevi un mīļajiem valdīs neliela aizdomu, neuzticēšanās un noslēpumainības gaisotne. Nepamatoti pārmetumi un greizsirdības izvirdumi tikai saasinās notiekošo.

Mežāzis. Taviem sapņiem vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Arī šodien safantazētais nav galīgi no zila gaisa. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas dalības, dažas tas diplomātijas vai prāta jaudas dēļ.

Ūdensvīrs. Spoža āriene un laba fiziskā forma ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sapucētos, safrizētos un kaut ko stilīgu nopirktu. Tevi pārņems svētlaimes un iekšēja miera sajūta.

Zivs. Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu grūtsirdīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, šādi vilcinot laiku, gatavojies kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!