Ko zvaigznes vēstī šodien? Gaisma, kas jau palēnām sāk…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Gaisma, kas jau palēnām sāk…

Gaisma, kas jau palēnām sāk pieaugt, sadarbosies ar tevi, ja nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem un tradicionālām lietām. Paveic atlikušos darbus kārtīgi un no visas sirds. Nevajag censties visu paspēt tikai mīļā miera labad. Kā jau pēdējai gada darba dienai pieklājas, daudz laika veltīsi visādām galu savilkšanas, punktu pielikšanas un astes pārkāpšanas procedūrām.

Ieteicamas kādas fiziskas aktivitātes vai atslodzes, kuras palīdzēs izsviedrēt pie Ziemassvētku galdiem uzkrāto enerģiju un atbrīvot vietu jaunai svētku un baudu tūrei. Emocionālo gandarījumu gūsi, ja izvēlēsies sportisko izklaidi apvienojumā ar romantisko ieinteresētību.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja būsi viegli ietekmējams, tev var uzkraut visus atlikušos nepaspētos darbus. Tavs garastāvoklis valdīs par dienā notiekošo. Centies saglabāt savu pozīciju un mugurkaulu jebkurās attiecībās.

Vērsis. Esi drošs, ka saņemsi vecāko darbinieku un priekšnieku atbalstu. Viņi par tevi aizbildīs tavu agrāko labo darbu vārdā un pateicībā par nostrādātajām virsstundām. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar attiecībām saistītajās situācijās.

Dvīņi. Ieradumi un pieradumi diktēs tavu darbību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr drošā rīcības plāna pieeju. Mēģinājumi visus iepriecināt un visu sakārtot, kas var beigties ar nervozu pārgurumu.

Vēzis. Laba diena, lai saplānotu turpmākās operācijas ar naudiņu. Izšķērdībai jābūt samērojamai un labāk, ja šajā procesā kāds no kolēģiem tev sastāda kompāniju vai pārbauda tevis sastādītās tāmes.

Lauva. Tava pašpārliecība var piedzīvot sakāvi, ja vairīsies ievērot neskaitāmās nerakstītās komunikācijas normas. Ja vēlies paust kādu cēlsirdīgu žestu savu mīļoto virzienā, padomā, lai tas neizskatītos pēc avansa iemaksas.

Jaunava. Savu pašapziņu pabarosi ar vadības uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic vienmuļš un nenozīmīgs darbs, kas neļauj pienācīgi sadedzināt uzkrāto enerģiju.

Svari. Meklēsi paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Tavos plānos nedrīkst būt gadījuma iegribas, intrigas un mirkļa vājums. Lūko, lai attiecībās ar darbiniekiem nerodas sarežģījumi dēļ nebūtiskiem sīkumiem.

Skorpions. Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izpausties nesaprotamā vilšanās sajūtā. Ieteicams turēties pie saplānotas dienas kārtības sakārtojoties nākamā gada maratonam, kas nesolās būt īpaši viegls.

Strēlnieks. Paveic atlikušos darbus kārtīgi un no visas sirds. Nevajag censties visu paspēt tikai mīļā miera labad. Kā jau pēdējai gada darba dienai pieklājas, daudz laika veltīsi visādām galu savilkšanas, punktu pielikšanas un astes pārkāpšanas procedūrām.

Mežāzis. Šodien laikā pārbaudītām koleģiālām attiecībām būs liels svars. Ja esi pārliecināts par sevi un savu kompanjonu, nekas nevarēs sabojāt jūsu kopdarbu. Reizēm pacietība un gudra piekāpšanās ir vislabākais, kas tev dots.

Ūdensvīrs. Šodien vari sajusties ne savā ādā, strauji mainīgo notikumu dzīves spēles laukumā dēļ. Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja gūsi apskaidrību par to, ka katrai veiksmei vai ieguldītajai piepūlei ir sava cena.

Zivs. Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ģimene izrādīs sapratni par ilgajām darba stundām un sniegs palīdzību saimnieciskas dabas grūtībās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru