Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek…

0 Komentāru
Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek…

Dienas lielā izsaukuma zīme tiek likta uz lēniem, pārdomātiem, varen spēcīgiem vārdiem un drosmīgiem paziņojumiem. Lūk, no šīm iemaņām arī veidosies veiksmju vai klupienu virtenes. Jābūt gatavam pieņemt lēmumus un neslēpties aiz citu mugurām, kad vajadzīga drosmīga un izšķiroša rīcība.

Viss iepriekš minētais attiecināms arī uz darba sfēru, kurā vari izsisties un kļūt par līderi vārda spēka un teiktā kodolīguma dēļ.

Mīlestības enerģija dienas laikā var piedzīvot dramatiskus pavērsienus. Šajā frontē notikumus nevajadzētu forsēt. Tava mīlestības apetīte sāks mainīties.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien parādījusies nepieciešamā pašpārliecinātības deva, lai notikumi un darbi sāktu kustēties. Sāc ar lietu sakārtošanu un sistematizēšanu, jo citādāk kustība var aiziet tev nevēlamā virzienā.

Vērsis. Vieglu roku un sirdi atbrīvosies no vecām un nokalpojušām lietām, kā arī no problēmām, kas vairs nav aktuālas. Vari sagaidīt vecāko kolēģu labvēlību, vismaz priekšnieku atzinīgu vārdu.

Dvīņi. Šodien jāiztiek bez daudzajām kafijas dzeršanām un pīppauzēm. Priekšniecība organizēs lielo gada nogales tīrīšanu, un, tikai pateicoties dzelžainai disciplīnai un nevainojamai darba ētikai, izdosies izsprukt no melnā saraksta.

Vēzis. Materiālās un morālās vērtības iespējams kādā punktā krustosies, un tev var sanākt darīšanas ar nodokļu kontrolieriem, banku uzraugiem un parādu piedzinējiem. Sakārto ienākumu, īpašuma un apdrošināšanas jautājumus.

Lauva. Mīlestības enerģija dienas laikā var piedzīvot dramatiskus pavērsienus. Šajā frontē notikumus nevajadzētu forsēt. Tava mīlestības izpratne sāks mainīties un ietekmēs saskarsmi ar partneri.

Jaunava. Nevis profesionālisms, bet ātrā pielāgošanās neprognozējamām situācijām, tavā virzienā pagriezīs uzmanības prožektorus. Vari izsisties un kļūt par līderi, pateicoties vārda spēkam un teiktā kodolīgumam.

Svari. Ja izrādīsi atsaucību un izpalīdzību vadībai vai citiem ietekmīgiem cilvēkiem, vari labvēlīgi ietekmēt savas karjeras izredzes. Pie izdevības neaizmirsti atgādināt par saviem iepriekšējiem nopelniem.

Skorpions. Brīnišķīga diena, lai satuvinātos ar tiem cilvēkiem, kas vienmēr attiecībā uz tevi ieturējuši distanci, izlīgtu ar tuviniekiem un nogludinātu iepriekš radušos konfliktus darba vietā.

Strēlnieks. Nevarēsi atrast pielietojumu savai pāri plūstošajai enerģijai. Šodienas galvenais uzdevums – nodrošināt aizmuguri, jo nākotnes izredzes bez drošības spilvena var būt apdraudētas.

Mežāzis. Pilnīgā mierā sagrupējies un sakoncentrējies atrisināsi stratēģiskas dabas jautājumus un saņemsi pilnīgi reālus labākas nākotnes solījumus no bargajiem priekšniekiem.

Ūdensvīrs. Tava lielā izsaukuma zīme tiek likta uz lēniem, pārdomātiem, varen spēcīgiem vārdiem un drosmīgiem paziņojumiem. Lūk, no šīm iemaņām arī veidosies veiksmju vai klupienu virtenes.

Zivs. Neiztērē sevi sīkumos, saglabā pašvērtību un paškontroli. Uzticies līdzcilvēkiem un deleģē darba uzdevumus saviem padotajiem. Tavs uzdevums ir perfekti novadīt visus procesus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru