Ko vispār var pagatavot par 6 eiro? Baltijas pavāršova dalībnieki stājas īpaši gūta izaicinājuma priekšā

Komentāri
Ko vispār var pagatavot par 6 eiro? Baltijas pavāršova dalībnieki stājas īpaši gūta izaicinājuma priekšā
Publicitātes foto

Aizvadīta trešā šova ”Samsung Galaxy Dream Chef” sērija. Tajā tikās seši dalībnieki, kuriem nepaveicās pirmajā atlasē, lai pacīnītos par iespēju turpināt spēli. 

Kompānija satikās tirgū. Diviem Latvijas, diviem Lietuvas un diviem Igaunijas pārstāvjiem tika dots uzdevums – sagatavot gardu ēdienu par ierobežotu naudas summu. Katram tika iedoti vien 6 eiro sastāvdaļu iegādei. Turklāt arī laiks bija ierobežots – 20 minūtes tirgū un 30 virtuvē ēdiena pagatavošanai.

Jau sākumā daži dalībnieki atzinās, ka būs grūti – nav pierasts gatavojot domāt par to, cik kas maksā.

Pērkot produktus, katrs izmantoja savu stratēģiju. Latvieši burtiski joņoja pa tirgu, lai sapirktu visu lētāk un izdevīgāk, igauņi mierpilni ar smaida un šarma palīdzību centās sarunāt atlaidītes, bet Lietuvas pārstāvji šķērdēja naudu uz visām pusēm, ātri attopoties, ka viss cauri.

Latvijas pārstāve Betija izvēlējās gatavot karpu ar piedevām, otra latviete Arnita gatavoja veģetāru ēdienu ar cukīni un lēcām, lietuviete Gabriele gatavoja puķkāpostu picu, bet Lietuvas puisis Ļuds izvēlējās interesantu versiju par gaileņu mērci, papildinot to ar mellenēm un speķi.

Noskaties sēriju šeit!

Igaunis Karls gatavoja lasi, kura cenu pats iepriekš tirgū bija pamatīgi nokaulējis, savukārt Helēne izvēlējās kariju, kuram gan neatrada galveno sastāvdaļu.

Par lielāko izaicinājumu kļuva laiks – 30 minūšu laikā pagatavot gardumu, ko pēc tam vērtē pasaulē atzīti eksperti, nudien nav viegli. Mūsu Betija drosmīgi izvēlējās gatavot sarežģītu ēdienu, kuram nepieciešams daudz laika, lai gan tieši viņa par ilgi aizkavēšanos tirgū bija saņēmusi ”sodu” – spēli nācās uzsākt vēlāk.

Konkursantus gaidīja pārsteigums – viņu pagatavotos labumus vērtēja pasaulē atzīti neatkarīgie eksperti.

Satraukumam nebija pamata – slavenie pavārmākslas meistari katrā ēdienā atrada kādu niansi, ko paslavēt. Īpašas uzslavas izpelnījās mūsu Betijas gatavotais ēdiens ar karpu.

Eksperti lēma, ka spēli turpina latviete Betija, igauņu Helēne un lietuvietis Ļuds.

Taču trim, kuriem šovs ir beidzies, nav iemesla skumjām. Arī viņu ēdieni tika atzīti par labiem esam un viņiem tika novēlēta veiksme tālākā sapņu īstenošanā.