Ko Tu parasti dari 150 metru augstumā?

Komentāri

Džeimss Kingstons pasaulē jau ir izcēlies ar uztaisītu atmugurisko salto uz Maskavas tilta (Ukraina) pašas augšas. Šoreiz pārgalvis pārcēlies uz Rietumeiropu, proti, Londonu, kur viņš ar GoPro kameras palīdzību uzfilmējis jau pavisam jaunu izaicinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

150 metru augstais celtnis ikdienā apkalpo Londonas Ziemeļu Bankas jumtu (augstums mērāms kopā ar visu māju), palīdzot remonstrādniekiem, kas ēkai veic renovācijas darbus. Džeimsam šoreiz padomā bija “virsotnes” iekarošana un… pakarāšanas ar vienu roku virs skaistās Anglijas galvaspilsētas.

Pats kāpiens jau, pat skatoties video no ērta datorkrēsla vai dīvāna, liek kājām mazliet sastingt. Beigas ir visa pasākuma kulminācija, jo skats ir patiesi iespaidīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl