Ko tālruņa krāsa liecina par tā īpašnieku

2 komentāri
Ko tālruņa krāsa liecina par tā īpašnieku
Foto: Team Dalog, Flickr

Ekspresīviem un sabiedriskiem cilvēkiem krāsu terapeite Elita Goldmane iesaka izvēlēties izteiksmīgi zilās krāsas viedierīci, savukārt zaļā veiksmīgi papildinās tos, kuri augstu vērtē uzticību un godīgumu.

Topāza zilais

“Cilvēkus, kuri izvēlas topāza zilo, var raksturot kā līdzsvarotus ideālistus. Šīs personas ir ļoti sabiedriskas un ģimeniskas, citu vidū izceļas ar uzmanības apliecinājumiem. Tie, kas dod priekšroku topāza zilajai krāsai, ir izteikti kolektīvisti, kuriem svarīga komunikācija,” stāsta krāsu terapeite un psiholoģe Elita Goldmane.
Viņa piebilst, ka krāsas spilgtums paaugstina spēju apzināti paust pozitīvas emocijas un pastiprina vienotības sajūtu ar apkārtējo pasauli.

Smaragda zaļais

Zaļā krāsa liecina par jauniem sākumiem un ir cieši saistīta ar dabu un auglību. “Cilvēkiem, kuri dod priekšroku zaļajai krāsai, ir tieksme uz līdzsvaru, uzticību, smagu darbu, godīgumu, labsirdību un rūpēm par citiem,” stāsta E. Goldmane. “Šos cilvēkus veiksmīgi raksturo teiciens – septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez.”

Šis tonis iedvesmo un atjauno enerģiju, kad tās trūkst, kā arī iedveš cilvēkos draudzīgumu un vēlmi sazināties ar citiem. Zaļā krāsa tiek raksturota kā nomierinoša un harmoniska – tādēļ brīžos, kad cilvēki ir satraukti, viņi bieži meklē patvērumu dabā.

2 komentāri